|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alnatura
31.3.2007 10:07:06   
noe
V Dm-u sem našla Alnatura jušne kocke- zelenjavne, na katerih piše ,da so narejene iz morske soli, olivnega olja in zelenjave ter začimb, torej brez barvil in konzrvansov. Imamo alergijo na jajca, torej se moramo izogibat konzervansu, barvilom in sojinim lecitinu. Ker bi popestrile naš jedilnik, me zanima če jih katera uporablja.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alnatura
31.3.2007 12:34:11   
ma19teja
Naš je alergik na jajca, pa se moramo izogibati jajčnemu lecitinu. Imate vi še alergijo na sojo, da se izogibate sojinemu lecitinu? Nama namreč niso prepovedali sojinega.user posted image Hvala za odgovor.

Aja kock pa ne uporabljamo. Naša babi samo scopra jušno zelenjavo in jo imamo čez celo leto. Je najbolj ziher, ker veš kaj je not.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alnatura
31.3.2007 13:28:12   
noe
Ne sojo imamo neg, sojin lecitn pa so nam prepovedal takoj, ko je bil prvič v alergološki.Imata pa sojin in jajčni lecitin isto oznako E322, tako, da po mojem se je treba izogibat obeh.
Jušno zelenjavo imamo tud mi v skrinji in jo veselo uporabljamo.
Zanima me pa samo za te kocke od Alnature, ker sestava je čist ok, za razliko od Knor ali magi, tistih vem , da ne sme. lp

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alnatura
31.3.2007 13:29:58   
Seven*
Jaz mislim, da bi moralo bit OK. Alnaturine kocke nimajo noter nic drugega kar je napisano, zato ker Alnaturo uporabljajo tudi vegetarianci in vegani, ki tega ne jedo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alnatura
1.4.2007 1:16:55   
URŠA K.
Ali je to tista, ki vsebuje zeleno in paradižnik?

Lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alnatura
1.4.2007 20:34:32   
noe
Na teh za paradižnik nič ne piše, zelena pa je.

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alnatura
5.4.2007 1:42:55   
KODA
Naš je hud alergik,pa se izogibamo te stvari.Juhice kuham brez jušnih kock(kakršnihkoli).Pri nas je tudi alergija na konzervanse,zato sem zelo previdna s temi rečmi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?