|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 10:43:58   
ELA06
Naša Ela je bo aprila stara 4m in jaz imam čedalje večji občutek, da naš otrok ne joka ko je lačen....da razložim.  Prejšnji četrtek je spala popoldne več kot 3 ure, jedla je pa vsaj 1 h pred tem ko je šla spat. To se pravi, da je bila brez hrane 4h ali več. Ko se je zbudila bi pričakovala, da bo jok, pa ga ni blo, potem sem pogrela flašo (mleko sem si stisnila, ker ponoči ni vse pojedla), kar je tudi nekaj časa trajalo... V glavnem ona je z odprtimi usti čakala na to flašo, potem je pa še pri meni jedla, kot da jo stradamo že vsaj en teden. 
Običajno se dojimo na 2,5 - 3 h, brez njenega joka, jaz jo priklopim in ona je, če pa ni lačna po pa jokala in se vpirala na moč.  Ponoči se zbudi, premetava se sem in tja (ne joka) in potem se jaz zbudim in jo nahranim.
Ne upam jo pustit, da bi začela jokat ko bo lačna, ker se na mesec zredimo samo po pol kg.... se bojim da bo potem teža padla.
Joka pa kadar jo zvija, če jo silim še jest ona pa noče, če se ji ne da sami igrat,...itd.

Ni mi jasno!

_____________________________

http://ela1.moj-album.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 10:47:14   
Anonimen
ja vsak otrok je drugačen. moja tavelika še pri skoraj treh letih ne pove da je lačna samo tuli če jo hočem nafutrat kadar ni lačna :)

(odgovor članu ELA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 10:57:33   
eya
Nič hudega, če ne joka, meni se ne zdi to tak problem. Ti jo pač pristavi na približno 3 ure. Sicer pa en primer, ko ni jedla prej kot v 4 urah in ni nič jokala, še ne pomeni, da ne joka, ko je lačna, mogoče ji samo takrat ni pasalo tako hitro spet jest.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 11:01:24   
asso
Naša tudi ni kaj preveč jokala ko je bila lačna. Jaz jo od vsega začetka dojim tam nekje na 3 ure, če je kaj sitna morda prej. Jaz si zaradi tega nisem nikoli delala problemov, hvala bogu, da toliko ne joka. Če bi bila res pošteno lačna po mojem bi jokala...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 15:41:24   
Naja30
Naša ima tako obdobje vsak dan popoldan. Lahko minejo tudi 4 ure, pa ne bo jokala. Če ji ponudim, pa je kot da je ful lačna - no saj potem je, ne?user posted image


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 18:48:46   
Shorty_
ela saj veš da imamo isti problem tako da naj te potolažim da bomo kmalu začeli dodajat pa bodo šle morda kilce kaj bolj gor, sicer pa koliko kil ima Ela? Nika jih me tam nekje 5100guser posted image  rojena je bla pa z 3080g.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
26.3.2007 23:26:11   
***pika***
Pri nas je zadnja dva meseca (zdaj je 5m) podobno - pogosto ne joka, če je lačna, ko jo 'priklopom', pa pridno pije. Tudi pri nas teža bolj počasi narašča. Zato jo zdaj nahranim na 3 ure, najkasneje na 4. Ponoči pa večinoma ful spi in tako lahko od večernega hranjenja mine tudi 12h.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
27.3.2007 14:36:40   
Tanyka
oj

moj je lahko brez hrane tudi 7-8h pa se ne joče-halo.Star pa bo 3.  sedem mesecev
Sem se v prvo tudi sekirala-zdaj pa vidim, da s težo lepo napreduje-torej ima dovolj obrokovuser posted image

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 27.3.2007 14:37:46 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otrok ne joka ko je lačen?!
28.3.2007 0:07:33   
stuhica
Se pridružuem tanyiki naš je tud lahko brez hrane po 6 urc pa se ne bo nič sam oglašal ampak nekako smo se navadili da ob istih uricah jemo ta ko da itak je pa vska otrok drugačen!? user posted image


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?