|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj zveš spol
20.3.2007 14:29:13   
smejčica
kdaj lahko ugotovijo, ali je fantek ali punčka? V katerem mesecu nosečnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 14:35:26   
ana b
Odvisno. Včasih se že zelo zgodaj vidi, že pri nuhalni, včasih pa izveš šele ko rodiš user posted image . Odvisno kako je otrok obrnjen, od izkušenosti tistega, ki gleda,..
Povejo pa samo če so 100%.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 14:43:00   
BLAŽIKA
Ponavadi se najprej lahko zve na nuhalni seveda če otrok želiuser posted image user posted image user posted image . Drugače pa pri porodu sigurnouser posted image .

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 15:23:10   
Nikki24
Meni je G na NS napovedala fantka, enako tudi na pregledu v 17. tednu. Zdaj bomo pa videli, kaj bo na morfologiji. Ampak sem 99% da je fantek, ker se je nazadnje res dobro videlo. Bom šla pa tudi na 3D ultrazvok, kjer se pa baje 100% vidi spol. Sem namreč gledala slikici pri prijateljici in ni več nobenega dvoma glede spola.

Lp

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 15:29:23   
StBarbara
100 % po porodu user posted image ,
drugače pa v veliki večini na morfologiji, čeprav pri meni so se zmotili user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 15:33:33   
kofetek2010
pri user posted image  so mi povedali v 16.t

pri user posted image  pa v 20.t


in niso se zmotili user posted image

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 18:38:36   
TONČI.
Meni na NS, pri 13tednih, dr. Pušenjak ni še videl. Je bil pa fantek. Tam okoli 16 tedna, naj bi se pa že videlo.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 18:46:12   
frutka_
pri meni čisto na koncu.  mislim da sem bila okrog 30.tedna. takrat se je pištolica zelo lepo videla. prej pa je bil obrnjen vame  in še noge je imel prekrižane.


(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 19:57:18   
Blejka26
jaz vedno ko sem vprašala,mi je zdravnica rekla,da je otrok žal tako obrnjen da se ne vidi..itak mene to ni tko zanimal kaj je sam mojga fanta je..jaz sem bila kar od začetka ko sem naredila test 99%da bo punčka in res sem rodila pravo lepotico

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj zveš spol
20.3.2007 20:54:45   
Anonimen
Na NS mi je ginekologinja (samoplačniški pregled) rekla, da bo user posted image ; takoj naslednji dan pa moj osebni ginekolog, da bo user posted image .
Mu je lulček zrastel čez noč.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj zveš spol
21.3.2007 10:04:04   
MEGi20
meni je na NS povedala da bo fantek,bom pa 100% ko rodim kakega spola je naš user posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj zveš spol
21.3.2007 12:03:19   
baja*
Na NS se še ni videlo. Na UZ v 17. tednu pa je naš fantek lepo pokazal svoje bogastvouser posted image , ne moreš zgrešit. Na 3D in morfologiji pa je skrival... Vse je odvisno od tega, kako leži.

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj zveš spol
21.3.2007 12:14:16   
madejka
pri mojem se je ze baje pri 15 tednu videlo da bo fantek, ampak sem bila se vedno skepticna. Zdaj v 21. tednu sem imela morfologijo in je G rekla, da bo pustila sluzbo ce to ne bo fantek user posted image Obakrat se je baje zelo razlocno videlo. Moj moz je videl, jaz pa spet nic, zgleda nimam ocesa za touser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj zveš spol
30.3.2007 9:40:01   
Anonimen
Meni je povedal v 17. tednu, da bo user posted image . Bomo na morfologiji vidli, če se je zmotil. Mi je pa vseeno ali je user posted image  ali user posted image , samo, da se zdravo rodi in da bo vse ok.

Lep dan!

(odgovor članu madejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj zveš spol
30.3.2007 10:08:42   
melaverde
Jaz sem tudi takoj hotla vedet ampak na nS mi je rekel da je prezgodaj. Pol sem imela UZ šele morfologijo - 20 teden (je odvisno od ginekologa kdaj ti jo naredi) in mi je povedal in pokazal da je user posted image .
Sedak ko počasi nakupujem me je še vedno strah, da se je zmotil user posted image
Čeprav pravijo, da če najprej napove user posted image , se lahko še zmoti....lulček pa čez noč ne more odpast user posted image

bomo vidli junija...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?