|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pisanka
28.3.2007 12:06:49   
majda12
LP.Kmalu bo spet potrebno nesti pisanko ,jaz moram dati letos tisto po birmi,koliko dinarčkov jim daste ,pri nas so še kar razvajeni,če ni lep kupček je užaljena tudi mama,češ saj imajo pa tako malo dajo.user posted image user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pisanka
28.3.2007 12:23:54   
soncece24
Ne vem sicer kakšna je pisanka po birmi, jaz jih delam vedno za veliko noč za nečaka, bratranca in sestrično. Vsebuje par pirhov, kakšno čokolado, pomarančo, vse lepo lično zavijem in skrijem pri babici na vrtu, da morajo iskat. Denarja ne dajem - konec koncev pisanke pri nas nosi zajček in ta ne ve, kje je banka user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pisanka
28.3.2007 13:10:10   
majda12
LP!Da napišem midva sva bila izbrana za botra,ker lahko pač več dobita kot od prejšnjega,tako mišljenje je v njihovi glavi ,lani sva mu za birmo dala v vrednosti 150.000sit kaj pa letos ,seveda manj računava tam okoli 30.000sit,pa za nečakinjo 10.000.potem imava še 2pisanki tisti pa so zadovoljni z malim kaka kikelca pa čakolada ,to je eno veliko sranje ,samo čakajo kaj bo padlo,drugo pa jih ne briga.user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pisanka
28.3.2007 14:41:41   
arobic3
Sama si kriva da se zaradi tega sekiraš, saj nisi dolžna dajati takih daril, če ti odkrito povem jaz samo svoji hčerki kaj kupim pa še tu ne pretiravam, vsi ostali dobijo po familijah paketke kot je že rekla soncece24. Vsi imamo svoje birmanske botre ion smo botri pa pisanki in božiček nista nič posebnega. To je po moje neumno, veš koliko je to denarja, pa še to letos boš dala toliko drugo leto bojo pričakovali več in več in več... Boš v nedogled zmogla te stroške, kaj pa tvoji otroci... Pomoje je najbolje da se narediš neumno pa daš nekaj malega in se bodo s časoma že navadli če pa jim kaj ne paše pa še to ne rabijo vzet.
Pa vso srečo!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pisanka
28.3.2007 19:25:20   
majda12
LP! Ja sej maš prav ,sama sva kriva,da sva šla v to,prej so imeli drugega botra ,pač glede nato,da sva si midva pač malo več privoščila kot oni,sva bila bolj mamljiva kandidata,zdaj pa imava sama svojega otroka,pa to ne spremeni dejstva,da bi pač prinesla manj.Fora je ,ko sestra vedno vpraša kaj pa naj kupim tamalemu pa pravim ,sej ne rabi kaj,ker tako dobi od naju,paje stvar zakjučena,to pravim zaradi tega ,ker midva še kar nekaj dava za njih ,me nebi rabla glih spraševat ampak bi kupila eno igračo pa konec,to ne pišem,da bi se vam smilila,ampak malo sem se morala olajšat.user posted image

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pisanka
28.3.2007 20:11:49   
arobic3
Ja vidiš, navadi se vračat kar dobiš! Ker drugače te izmolzejo do konca...
SREČNO!!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pisanka
28.3.2007 21:39:53   
saša80
meni je pa važna predvsem pozornost... jaz imam tut slabo izkušnjo ko mama od tamalega govori kaj mu morema kupit pa kaj ne smema..letos sem ga pa vprašala sama kaj bi imel pa rekla da ne sme povedat da mi je povedal... rekel je  računalniški stol pa rolko(skejt)...tk da smo rešeni...kar se tiče vrednosti daril je pa itak že vse noroo...če ni v vredosti 100.000 sploh ni pisanka... včasih so bili bolj skromni...so se zadovoljili z eno pomarančo pa jajcem in to je to..zdaj pa je noro

< Sporočilo je popravil saša80 -- 28.3.2007 21:40:31 >

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pisanka
29.3.2007 16:32:04   
BAMBINA_

user posted image A vi to resno? Darila takšnih vrednosti dajete za pisanko?

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pisanka
29.3.2007 21:06:44   
tehnofil
Kaj je to, pisanka? Zakaj je... in to?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pisanka
30.3.2007 9:37:09   
sonce03
moj sin 3 leta.bo letos za pisanko dobil kolo.manjši pa tobogan...tako so mi botre povedaleuser posted image v našem koncu so pisanke popularne in se dajejo od krsta pa do birme(to daje krstna  botra)po birmi pa si birmanec lahko izbere drugega botra in dobiva še 3 pisanke po birmi....

jaz sem lani bila birmska botra in sem dala radio(stolp)in 120e.letos ji bom kupila TV.

Pa ni smisel v tem da bi se hvalila ampak tukaj je taka navada,eni kupujejo motorje,najdražje ure,dajejo pa tudi po 1000e.....

smo pa iz velenjskega konca.ta navadaje še v sg,pa še kjeuser posted image user posted image

vem pa da v ljubljani in pa tistih koncih tega ni....a imam prav

taka mala država pa se tako razlikujeuser posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pisanka
30.3.2007 9:43:13   
Putka
Pa sej niste normalni! Jaz sem iz Ljubljane, pa smo si za Veliko noč pisana jajca pa kak šarkelj podarili. Ni čudno, da si mulci zmišljujejo nove mobitele pa drage TV-je, če jim pa odrasli potem to res kupijo.

Pa kaj te briga, kaj sosed rečeuser posted image Moji sestrični živita na kmetih v Istri, sta prav lepo vzgojeni in skromni punci. Ne pa razvajena meščanska mularija!

(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pisanka
30.3.2007 10:19:50   
sonce03
ma sej niso razvajeni...sam tako pač je....user posted image user posted image navada takšna....

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pisanka
30.3.2007 10:35:55   
BAMBINA_
sonce03 moj user posted image je tudi iz velenjskega konca, pa ne poznajo teh navad. user posted image TV, stolp...? 

(odgovor članu sonce03)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pisanka
30.3.2007 11:28:46   
sonce03
pol pa nevem...user posted image user posted image pri nas vem da je tako..pa še marsikje..ker sem botra svoji sestri me niti ne boli toliko da ji podarim tv....malo se pozanimaj še pri drugih in boš videla da je tako

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pisanka
31.3.2007 16:19:35   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Kaj je to, pisanka? Zakaj je... in to?


hm..to ej darilo  botra ki ti ga kupi ko opraviš, krst, obhajilo, birmo..in potem se dajajo kao te pisanke..a sem dobro razložila..ne vem pa točno kako se po slovensko reče prav, tako se reče pri na koroškem

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pisanka
1.4.2007 9:21:57   
Anonimen
zivjo, to je totalna bedarija!!!! dajanje denarja!!! in kaj po vasem potem mulci naredijo z njim!! zapravijo ga za bedarije!! pri nas ni taksne navade, dajamo samo malo pirhov, kaksno potico in to je to, sam da je zegnano!!! in nic drugega kaksen denar neki!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pisanka
1.4.2007 9:55:58   
sato
Ojoj, kakšna darila!!!!!Naš zajček nosi samo kakšno čokoladno stvarco, pa kaj za oblečti (kakšno majčko), pa konec.
Kaj jim pa potem za rojstni dan kupujete? Saj ni čudno, da otroci pri petih letih sploh več nimajo želja, če pa 5-6x letno dobijo taka velika darila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pisanka
1.4.2007 12:13:37   
*tajda*
Tud pri nas se dobi samo kakšen čokoladni zajček pa pirh pa sadje.Dobr da nisem nikomur botra pa da  moj otrok ne bo krščen user posted image

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?