|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dilema
10.4.2007 9:40:48   
modrooka
Punce,
imam naslednjo dilemo:
4 leta nazaj sva se z možem vselila v najemniško stanovanje. Ob vselitvi sva od lastnika stanovanja morala kupiti sedežno garnituro (to je bil njegov pogoj, da je ceno znižal za 20 EUR - še danes mi ni jasno, zakaj je to zahteval). Ampak, nima veze. Sedaj se nam pogodba izteka, midva se seliva v novo stanovanje. In sedaj je on izjavil, da bi sedežno odkupil nazaj. Ker ga poznam in vem, da bo iz vsega tega poskušal potegniti največ, me zanima, po kakšni ceni naj mu garnituro prodam. Midva sva jo kupila za ceno 180.000 SIT + prevoz (5.000 - ja, tudi to nama je podturil). Sedaj se bo seveda skliceval na obrabnino...
Ko bi lahko, bi sedežno enostavno odpeljala, problem je le v tem, da ima na hodniku neko ogromno omaro in je po mojem sploh ne bomo mogli spravit iz stanovanje (to omaro so postavili kasneje).
Kaj narediti, da ne bova oškodovana?

Hvala za nasvete že vnaprej!

P.S.: Urednika tega foruma prosim, da temo prestavi na Naš vsakdan. Se opravičujem, šele sedaj sem videla, da sem na napačnem forumu. Hvala!

< Sporočilo je popravil modrooka -- 10.4.2007 9:42:02 >


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dilema
10.4.2007 10:47:35   
mala maja
jaz bi jo iz principa odpeljala.user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dilema
10.4.2007 12:47:01   
Pajaca
Zakaj je ne probaš prodati na bolhi.

On je pa za več kot 50.000 sit ne bo hotel odkupiti.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dilema
10.4.2007 12:50:14   
modrooka
Saj jaz bi jo s sabo odpeljala, samo je včeraj nekaj napletal, da je ne bomo mogli dobit iz stanovanja, ker je bila noter pripeljana preden so postavili neke gromozanske omare na hodnik.
Bova z dragim malo premerila. Pa bova potem videla, kako in kaj. Za tak mali denar mu je ne pustim... Pa če jo razžagam user posted image ...

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dilema
10.4.2007 13:04:23   
Nika v službi
Hja, če ne gre ven, kako jo bo potem prodala komu drugemu razen lastniku?! Jaz bi postavila "pošteno" ceno (ne me vprašat, koliko to je), če ne plača, pa jo bi tudi raje razsekala - iz principa.
Že tako je lovska, da sta jo morala odkupiti...

Kaj pa skozi okno? A pride kaka taka opcija v poštev? In ali se ta zadevščina res ne da kako razstaviti?!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dilema
10.4.2007 13:40:58   
modrooka
smo v 9. nadstopju, tako, da skozi okno user posted image user posted image

ja, pri njemu je marsikaj lovsko... in mi smo bili mladi in naivni... danes me na nobeno svojo foro ne bi več dobil...

bova danes premerila zadevo... razstaviti se jo da na dva dela (oblika črke L), vendar mogoče ne bo šla okrog vogala iz dnevne na hodnik zaradi širine omare, ki je na hodniku...

bomo videli... bom poročala...

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.4.2007 13:45:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
10.4.2007 13:45:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dilema
10.4.2007 14:02:36   
modrooka
ful je ogromna omara in po mojem je ne prestavi 5 dedcev user posted image
ne vem, kje jo je dobil user posted image

matr, zdej sm dobila ful luštov, da jo na vsak način odpeljem
upam, da mi ne bo treba žage uporabit user posted image  

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dilema
10.4.2007 15:41:04   
Nika v službi
Mi smo s tabo! Fentaj jo, user posted image ! (mislim sedežno oz. omaro)user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dilema
10.4.2007 16:12:39   
Jessy
Tudi jaz mu je ne bi pustila niti pod razno, pa če bi jo razžagala in za 1. maj na kresu sežgala. Princip je princip! Ne daj se mu!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dilema
10.4.2007 18:26:56   
Maxica
Za koliko bi jo pa on odkupil?
Sicer pa, nikar se mu ne pustita, nekak jo le probajta ven dobit, tu se gre pa le za vajino lastnino v njegovem stanovanju, nima kaj izsiljevati.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dilema
10.4.2007 19:08:59   
blak
Ok, a prav razumem, da ta sedežna ne bi verjetno šla okrog vogala? Kaj pa če jo dasta pokončno...al bo v tem primeru previsoka?

Jaz mu je ne bi pustila za umret, pa tudi če iz sedežne deset foteljčkov naredim!

Pismo, kako so kakšni pokvarjeni!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dilema
11.4.2007 1:47:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: modrooka
Sedaj se bo seveda skliceval na obrabnino...

Kakšno obrabnino? Obrabnino česa? TVOJEGA kavča? ON naj bi tebi zaračunal, ker si TI sedela na SVOJEM kavču? A ne me je*at! user posted image

Če hudič od sedežne garniture nikakor ne gre ven, potem razsekaj. Resno. Iz principa. Tistih 180.000 SIT že zdavnaj ni več in ko boš mahala s sekiro po kavču, si samo misli, da je v teh 4-ih letih itak že odslužil svojih 180 jurjev. Boš videla, da bo še večji užitek. user posted image

Ampak logike pa ni... če je šlo noter, bo šlo tudi ven... pri meni je šlo še zmeraj vse... v končni fazi pa skozi okno, če ne drugega... pa 9. nadstropje gor ali dol... rajši plačam položnico za splošno orgožanje varnosti, kakor pa da bedaku pustim MOJ kavč... če ga ne bom imela jaz, ga tudi on ne bo. AMEN! user posted image

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dilema
11.4.2007 7:18:32   
modrooka
user posted image user posted image user posted image  Punce, res ste me nasmejale. Moja odločitev je padla: šla bo ven, tako ali drugače user posted image user posted image user posted image .

Hvala!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?