|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečan izdecek?
11.4.2007 7:31:59   
Anonimen
Pomoč, drage moje!

Sem v 29. tednu in zadnji pregled sem imela slab teden nazaj. Vse ok! Danes pa sem opazila sluz, podobno kot ob ovulaciji. Vsega skupaj malo, prozorno in vleklo se je.

Takoj sem pomislila na čep! Panika, jaz imam do poroda še skoraj tri mesece. Ko sem prebirala po forumu, sem jim je kaj takega dogajalo par dni pred porodom, nekatre pa omenjajo kot izcedek. Ima katera izkušnje s tem? Res me skrbi, ker drugih težav nimam. Občasno me boli v trebuhu, na momente, a zdravnica pravi, da je to raztezanje. V drugem tromesečju sem imela povečan izcedek in mi je dala ene svečke, ki so pomagale, čeprav sem vzela le dve. A izcedek je bil kot beli tok, le obilnejši.

Res bom zelo zelo hvaležna, če pa ne pomirjena, pa popoldan pokličem ginek.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 7:47:21   
ksenjak
Take izcedke, kot neka prozorna dolga precej gosta sluz, imam občasno že celo nosečnost. Ko pa se mi je v prvi nosečnosti odluščil čep, pa ni bil ravno prozoren ampak sluz rdečkasto rjave barve. Mislim, da čep ni prozoren, ker vsebuje malo krvi. Ne vem, vsaj tako je bilo pri meni.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 8:14:16   
bankc
Tudi jaz imam že celo nosečnost povečan izcedek pa sem šla do ginekologinje pa mi je rekla, da je normalno, da se izcedek v nosečnosti še poveča. Če pa te skrbi pa raje pokliči ginekologinjo, da se boš bolje počutila.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 9:30:20   
baja*
Še ena s povečanim izcedkom, sem pa v 28, tednu. Ravno včeraj sem bila na pregledu in mi je G rekla, da je lahko to tudi posledica hrane (mislila je predvsem ta čas velikonočnih dobrot). Dala mi je svečke Vagisan za nevtralizacijo ph. Dokler te nič ne srbi ali peče, ni panike.

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 9:34:49   
BaByGiRl
Že celo nosečnost hodim okrog z vložki, k sem se veselila, da se vsaj tega losam za 9 mesecev user posted image . Pa je 1 dan ok, pa spet,...ah.
Ne skrbi,..samo ena nadloga več user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 11:25:56   
Mateja82
Beli tok jaz ga ima že celo nosečnost. Nadležna stvar. Ni pa nič hudega.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povečan izdecek?
11.4.2007 13:47:25   
Anonimen
Hvala. Kljub vsemu sem poklicala v ambulanto in ja, tudi oni so me pomirili. Če je samo izcedek, brez sledu o krvi in brez krčev, ni nevarno.

Saj si zelo želim in veselim, da pride user posted image  na svet, a ob pravem času.

Pazite nase in na svoje sončke.


(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povečan izdecek?
13.4.2007 0:31:12   
solatja
moj porod se je začel z "odčepljanjem" tega čepa. ker sem bla na rok pri G, mi je nekak predrla (me je malo zabolelo) in sem pol mela cel tisti dan zelo rahlo krvav izcedek, ki je bil naslednji dan še obilnejši, ampak mislim, da ni bil več krvav. kakih 40 ur po obiski G pa sem se zbudila s popadki, izcedek (čep) je bil pa zelo krvav, barve sveže menstruacije (če se še spomnite, kk to zgleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ). in potem se je začelo... user posted image user posted image

pa čestitke vsem za user posted image !!! (bolj redko zaidem na ta forum)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povečan izdecek?
14.4.2007 22:00:18   
Splet.Ka
Jaz sem čep takoj prepoznala, ko sem ga (en mesec prezgodaj) opazila na hlačkah. Res ne bi mogla falit.

Sem pa imela vso nosečnost kup enih izcedkov različnih barv, gostot,...user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?