|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 7:50:43   
Tinca7
Naj povem, da je Jan (star je tri mesece) hranjen samo z Aptamilom. Na navodilih piše, da naj bi imel le še 5 obrokov. Iz tega je razvidno, da naj bi jedel na 4 ure. Kdaj ste ve začele s tem? Saj sem imela pri hčeri ista vprašanja, pa sem pozabila odgovoreuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 7:54:18   
emaa
To je od otroka do otroka različno. David ima 5 obrokov, samo da v zadnjem količinsko poje za dva obroka. Pa jesta oba čez dan približno na tri ure. Pa poje david na obrok 180ml, kar naj bi precej starejši pojedli (4,5 meseca sta stara). Saj bo otrok sam začel podaljševati razmake med hranjenji, mi zjutraj zdaj včasih pridemo tudi na 5 ur razmaka, pa pol popoldne jemo na 2-3 ure.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 8:34:47   
crci06
midva se še dojiva, star je 3,5 m, redkokdaj ima več kot 5 obrokov dnevno.
sicer ne vem, koliko poje, upam, da dovolj.

Pri tistih, ki pijejo po flaški se mi zdi, da imajo punce en tak recept, da mora čez cel dan pojesti toliko dcl mleka kolikor ima klogramov, ali kako že... 

Samo število obrokov se meni ne zdi tako pomembno. (jaz osebno sem pred parimi leti jedla 1x na dan pa takrat ogromno, danes jem pa 3-4x pa tudi vsakič posebej ogromno user posted image )

Lepo se rihtajte!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 9:59:36   
Strawberrie Cherrie
Moj je star 4mesece, sicer dojen, pa je tudi 10x dnevno. Nevem, kako je z dodajanjem mleka, ampak če je lačen, zakaj pa ne? Nisem pa stručku. Jaz bi mu poizkusila dati na obrok kakšnih 20ml več.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 11:36:35   
nena82
Jaz mojo dojim in je še vedno na dve uri. No kakor kak dan user posted image

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 12:01:55   
živa
Moj je sicer star 15 mesecev in je GH, ampak mu še vedno dajem za jest na pribl. 3 ure. Ne vem, zakaj bi pri dojenčku komplicirala. Tistih 5 obrokov na dan po mojem pomeni, da ponoči spustiš en obrok, ne da čez dan je na 4 ure. Ravnaj po občutku.

Opa, sem šla računat, pa mi ure ne štimajo. Kljub temu mislim, da ne kompliciraj. Če se ti normalno razvija in ni pretežak, mu daj za jest, ko je lačen in zahteva. 

Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 17.4.2007 12:02:59 >

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 12:05:33   
Dejča
Mi smo stari skoraj dve leti, pa ni nikoli jedla na 4 ure - vedno je bila prej lačna (razen, ko je spala - prespala je vse noči in tudi podnevi včasih po 3, 4 ure skupaj). Tudi zdaj je na pbl. 2 uri, največ 3.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 21:26:03   
rainbow
meni se zdi bolje, da je bolj pogosto, pa morda manj, kot pa bolj poredko, pa takrat na ful. Morda pa s petimi obroki mislijo, da bi nočnega preskočil. ampak to je odvisno od spanja.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 21:30:41   
eya
Tudi pri nas se ni nikoli dojil na 4ure, vedno prej. Kar delaj po občutku, oz. tako, kot ti otrok pove.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obroki na 4 ure - kdaj?
17.4.2007 21:34:42   
eva1
meni pa sta oba (luka in alja) od rojstva jedla na 3-4 ure podnevi, ponoči pa 1x(20h, 4h, 8h) in nikoli nisem prišla na več kot 5-6 obrokov na dan...to je čist odvisno od otroka...sedaj pri 2 letih pa Luka kr naprej je, nikol nima dost, pa ni prav nič debel(velik 92 cm težek 13 kg)..prilagajaj se otroku, vsak je malo drugačen!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.4.2007 16:47:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?