|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 9:36:32   
moni76
Nikakor ne morem najti večjih številk modrčkov za dojenje - npr. 100 ali 105 D ali E (razen enega za dobrih 10.000, kar je absolutno predrago!).

A mi lahko kdo pomaga?

LP, moni!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 9:37:26   
malika
Kaj pa v Sparu in Mulerju, si pogledala?

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 9:44:28   
African queen
Hola,
Jaz sem najdla moderček take velikosti v Baby centru,bil je nekaj čez 5000sit!
Lp

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 9:51:10   
VLADIMIR
Živjo,

Lisčina trgovina v Sevnici ima :

art.357 VERA 105/C 3420 SIT BEL

art. 467 NELI 95/D 3770 SIT BEL IN SVETLO MODER

TEL 07 81 64 320 ALI 07 81 64 100

upam da bo kaj primernega

Vlado

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 12:06:36   
KIRA
Zivijo,
tudi jaz sem imela problem, ker je modrce vecjih stevilk le tezko najti, pa izbira je pri nas bolj klavrna, pa se dragi so.
pol sem prelistala se kataloge in si narocila modrce v Otto katalogu: komplet 3 kom. za nekje 7 tisocakov. sem pa zelo zadovoljna z njimi, mehki so bombazni, ne tiscijo, fajn gre dojit...:sloncek:

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
1.9.2004 12:19:52   
Anonimen
POGLEJ ŠE V EMPORIUMU - MotherCare. Sama sem jih gledala in to tam, kjer imajo znižane, so ostale večinoma samo veliiiike številke. So pa fajni, ker imajo odlično oporo. Cena od 2.500-5.600 SIT (beli in črni).

(odgovor članu moni76)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
2.9.2004 7:48:01   
Anonimen
Jaz sem si kupila Liscin Minimizer (85 F)! Joj kako so moje prsi zrasle po jemanju hormonov in kaj šele v prvih mesecih nosečnosti!

Sem zadovoljnja z njimi, le kost je včasih nerodna! Vprašaj mogoče imajo tudi okro 100 ali 105! Stane pa nekje 6.000 SIT. Jaz jih imam v črni in kožni (čeprav ni glih kožna :zmeden:) barvi!

Mislim, da trgovci na naše številke pozabljajo, če pa jih imajo pa :zmeden::zmeden::zmeden:! Jih ne upam pogledati niti!

Bojana

(odgovor članu moni76)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
2.9.2004 7:48:59   
Anonimen
Aja sem spregledala, to niso modrčki za dojenje temveč normalni! Tiste za dojenje pa bom tudi jaz rabila!

(odgovor članu moni76)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
3.9.2004 8:22:18   
moni76
Najlepša hvala vsem za res velik odziv. Grem v akcijo in zagotovo bom po teh informacijah našla kaj primernega (ps. Spar jih trenutno nima, sem že bila tam).

lep pozdrav! moni

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pomoč-veliki modrčki za dojenje
14.10.2004 20:03:46   
natasaaa
oila
V eleclercu-rudnik, imajo take velikosti!

lp:sloncek:

(odgovor članu moni76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?