|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pletilstvo Tome
8.1.2007 13:59:03   
E.C.
Na nekem forumu se zasledila, da priporočajo pletilstvo Tome!
Ali ima še katera izkušnje z njimi?user posted image
Ali imajo tudi tetra plenice ali samo otroške oblekce?Cenovno se res splača?

Pa še eno vprašanje glede širokega povijanja:
tiste, ki ste rodile v Lj. in ki vaši user posted image so imeli kolke ok...ali ste vseeno široko povijale, ali ne?!?!Ni mi jasno, kako lahko ponekod pod nujno moraš široko povijat (tudi če so kolki ok), drugje pa po potrebi (npr. v Lj.)?!
Ali ste že vseeno imele pred rojstvom pripravljene povijalne plenice, itd. ?Ali ste naknadno poslale koga kupovat?!?

Hvala za odgovore!
Pa le dan!!!

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 7.3.2007 22:46:58 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 15:57:22   
sašaš
Ja, jaz sem večino tistih ta prvih cunjic za user posted image  kupila v tem pletilstvu. Imajo tudi povijalne plenice, tetra pa ne. Kvaliteta odlična, cene pa smešno nizke. user posted image

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 16:14:52   
Sonrisa
Jaz bom samo glede kolkov povedala. Sicer nisem rodila v Lj, je pa naša user posted image  imela kolke v redu, pa smo vseeno na široko povijali. Si imel vsaj nekaj prijeti v roke. user posted image  No, na pregledu pri 1 mesecu pa je pediatrinja rekla, da ni potrebno več povijati in smo nehali. Pa nam je kar prav prišlo, ker je ravno začenjalo biti vroče.

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 16:22:07   
anckabancka
Jaz sem prvega otroka leto in pol nazaj široko povijala, sedaj drugega pa ni potrebno, pa ima enak izvid kolkov (1a in 1b). Mu pa dam samo eno povijalno pleničko čez navadno, da bolje drži tetra in mako majčke... Sem pa obakrat rodila v Ljubljani.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 18:44:15   
anjaa
kako je s tem pletolstvom? jst o tem prvič slišimuser posted image user posted image
imajo oblekice samo za novorojenčke, al tut kaj večjega npr. stevilke 68? a to pajacke, hlače, pulovrčke al kako?
kakšne so cene? kje imajo kakšno trgovino? a se lahko kej vidi tudi kje na internetu??


(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 21:17:22   
zima07
Jaz sem v tem pletiljstvu kupila nekaj tetra majčk-se mi zdi za novorojenčke  fino, ker se jih dobro prekuha-, pa mako majčke, body-je na preklop in žabice...Videla sem tudi razne pajcke, pižamice, body-je..tudi večjih številk... Proizvodnjo in tudi prodajo imajo doma, na Pržanu..se pelješ po Vodnikovi čisto do konca (do Pržanskega hriba), tam zaviješ levo in se potem pelješ kar nekaj časa naravnost, do vasi...in tam nekje moraš zaviti desno gor k hiši-mislim, da se vidi napis...sicer pa zagotovo obstaja v imeniku kaka številka...Aja, pa gospa, ki tam dela, mi je rekla, da imajo prodajo v Domžalah v eni prodajni hiši (Nama, al pa nekaj podobnegauser posted image ...)..Aha, pa cene...zares ugodne...in material se meni zdi full prijeten...

LP

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PLETILSTVO TOME
8.1.2007 21:51:35   
sašaš
Evo naslov in tel.: C. Andreja Bitenca 144, 01 510 33 40, 041 653 104

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PLETILSTVO TOME
11.1.2007 13:11:35   
Tasika
Jaz jih lahko samo pohvalim. Prve njihove cunjice sem kupila v Tosami, potem sem se pa kar k njim zapeljala. Prijazna gospa (oz. bolje gospodična), vedno da še kaj za povrh, so pa v glavnem stvari za dijenčke, za starejše pa kakšne pižamice. Priporočam.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PLETILSTVO TOME
14.2.2007 9:53:55   
Cinca79
Pozdravljene!

Mene tudi zanima to pletiljstvo Tome, saj ga vse zelo hvalite.
Nekje sem zasledila, da ne prodajajo več na svojem naslovu (na Pržanu). Ali kaj veste je to mogoče res?
In če ni, kdaj imajo odprto. Skušam jih priklicati, pa se mi nihče ne javiuser posted image ..

Hvala vam za odgovor!

Lep dan vsem skupaj!
Cinca79

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PLETILSTVO TOME
14.2.2007 13:42:02   
Tekica
No, to je pa zelo dobra informacija. jutri bi se peljala tam mimo, pa me res zanima, če imajo prodajalno še doma?

Hvala za nasvete!



_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu Cinca79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PLETILSTVO TOME
14.2.2007 19:17:20   
zima07
Jaz sem bila začetek decembra tam, pozno popoldan, sem pozvonila doma in je gospa odprla prodajalno... Je rekla, da ni problema, samo dobit jo je treba, ko je doma...Ne vem pa, če je kaj spremenjeno...

Upam, da vam jo uspe dobiti, se zares splača...

LP

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PLETILSTVO TOME
16.2.2007 9:54:28   
Tekica
Včeraj mi ni uspelo obiskati še Pletiljstva Tome, omenjale ste pa tudi, da je trgovina v Domžalah (v katerm centru - nekdanji Vele, v Sparu ali Mercatorju?)

Potem imajo veliko bombažnih stvari - žabice itd? Kakšne bi morala še kupiti.

Hvala za nasvet.

< Sporočilo je popravil Tekica -- 16.2.2007 9:57:16 >


_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PLETILSTVO TOME
17.2.2007 21:26:29   
Astrica
Tekica, Tosama na Viru prodaja njihove cunjice. So pa res kvalitetne stvari, pa tudi cenovno ugodne.

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PLETILSTVO TOME
19.2.2007 13:17:45   
Tekica
O, super, najlepša hvala za ta nasvet. Mi je Tosama res bolj dostopna user posted image

_____________________________

Naš angelček - lumpek Klemen se je rodil 28. 2. 2007.

(odgovor članu Astrica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PLETILSTVO TOME
2.4.2007 19:41:32   
Jelenche
hej punce,

mi mogoče lahko nekdo pove kje v domžalah je to pletiljstvo.
Res bi šla pogledat kaj imajo če tok priporočate, vendar ne vem kje je.

hvala user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Tekica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PLETILSTVO TOME
8.4.2007 21:21:27   
siskamiska
Jelenche, pletiljstvo Tome je prav iz Lj, njihove oblekice pa prodajajo tudi v Tosamini Beli štacunci na Viru ( to je zraven Tosame, tam kjer je parkirišče).

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PLETILSTVO TOME
9.4.2007 15:02:25   
Anonimen
Jaz bi šla tudi v Domžale, ker bi še Tosamine plenice kupila in ostale stvari, ampak tudi jaz se nič ne znajdem. A mi lahko katera opiše pot Lj- Domžale?
Upam, da nisem prezahtevna.

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PLETILSTVO TOME
19.4.2007 0:37:32   
pot
Če se pelješ iz Ljubljane, mimo Domžal greš samo naravnost, zgrešit ne moreš, ker je kar ogromna zadeva - Tosama, pa nekaj ogromnih plakatov imajo na zidu. Še pred križiščem s semaforjem pa zaviješ na parkirišče in ne moreš zgrešit majhne prodajalne ob parkirišču in ogromni tovarni. Delajo do 19ih, za sobote pa mislim, da do 12ih.

Pa še link, če bo kaj pomagal: http://www.tosama.si/

Pa dober nakup, nogica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?