|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trgovine avstrija
1.11.2004 19:19:18   
atis
v petek smo jo mahnili z našo Ajdo v Graz, ustavili smo se v centru Seiersberg (tam imaš vse: H&M, C&A, ter MUELLER, ostale trgovine pa isto kot pri nas) cene za otroke so v C&A bile za oblačila približno iste kot v H&M, vendar se mi je zdela izbira bolj pestra. :bravo:Nato smo jo mahnili še v center v Toysa, kjer smo kupili nekaj igračk. plenic pampersk nisem zasledila bolj ugodno kot pri nas, oziroma so kar dražje (v soboto sem v sparu našla akcijo pampersk št. 4 - 160 kom za 5.990 sit, kar je zelo ugodno:sloncek:) kje pa je schmid v grazu pa ne vem, zato mi prosim javite.:muca:. pa se nekaj sem zvedela, pri intersparu v grazu je baje en diskont z oblačili za otroke KIK mislim da se imenuje. To je vse, pa kaj odpišite,Atis
Neposredna povezava do sporočila: 1
   trgovine avstrija
1.11.2004 19:25:05   
dory
Schmid je kolikor jaz vem samo v Celovcu...kar pa se plenick tice pa takole...v toysu imajo obe varianti,tako nemske kot tiste made in polland...zato je treba malo paziti...pri nas pa obstajajo razne variante cenovno ugodnih pampersk po razlicnih trgovinah...seveda tistih poljskih,ki so neprimerno slabse kvalitete kot tiste nemske...kik pa za moj okus nima kaj dosti kvalitetne robe...moje mnenje...


papa

(odgovor članu atis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?