|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 20:11:17   
Anonimen
Decembra sem bila sprejeta za nedoločen čas, delam pa v javni upravi. Ker sem se lansko leto poročila, je seveda normalno, da bom slej ali prej zanosila. No, šef me je "prosil" če lahko vsaj do spomladi z otročičkom počakam. In res mi ni bilo težko reči ja, saj tako dobre službe tudi ne dobiš vsak dan in kaj je nekaj mesecev proti celemu življenju. Tudi dovolj dela sem imela z uvajanjem in ostalimi stvarmi, tako da sva nosečnost res odložila.
Zdaj pa je želja po malem user posted image  postala premočna, tudi pomlad je že tukaj in ta mesec zelo pospešeno delava na tem (beri: vsake dva dni user posted image ) user posted image  in upava, da uspe.

Zdaj kaj pa ve mislite? Bi se morala s šefom pogovoriti, da sedaj bi/sva pa začela ali naj bom tiho in ko zanosim pač zanosim? Kaj mislite kakšna bo reakcija? Smo kolektiv približno 45 zaposlenih in ta trenutek so kar tri na porodniškem dopustu. Ena se vrne novembra, ena konec februarja (to tudi jaz trenutno nadomeščam in če bi zanosila ta mesec, bi šla jaz na porodniško pred njenih prihodom nazaj), ena pa je ravno ta teden šla na porodniško user posted image
Zdaj kaj pa vem. Ubadam se s problemi, ki jih najbrž sploh ni user posted image  Dajte me malo potolažiti.
Malo sem se morala namreč izpovedati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 20:15:33   
siskamiska
Draga anonimna, ne vem kaj se sploh ubadaš z direktorjem, njegove želje si izpolnila sedaj daj pa še svoje.
Če boš druge poslušala kdaj lahko zanosiš mi verjemi, da ne boš nikoli, ker ne bo bikoli primeren čas.

Želim vama da vama čimprej uspe zagledati user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 20:47:43   
Anonimen
Jaz na tvojem mestu še ne bi zdaj povedala šefu-bi raje počakala,da uspe.ker so lahko potem tista vprašanja,če je že,zelo neprijetna.In lahko pride celo do sporov zaradi zajebancij-kao,da ne moreš dovolj delat v službi,ker si doma preveč aktivna,in podobno...

Ti pa držim pesti,da boš čimprej srečka nosečka!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 21:06:32   
scubadiver
Ti kar počakaj da najprej zagledaš user posted image Midva sva delala leto in pol na tem preden nama je uspelo. In je potem brez veze sedaj govorit s šefom. prosil te je do pomladi,  pomlad je tle, tko da tudi če takoj zanosiš si izpolnila kar te je prosil.
Veliko sreče, upam da vama čimprej uspe user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 21:15:23   
Marogica
RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 21:06:32   

Ne. VIdva sta imela dogovor. Ti si se ga držala. TOrej ne vem, kaj bi se vidva morala o osebnih stvareh pogovarjati. Se on s teboj tudi pogovarja, kdaj bosta z ženo imela otroke ali vnuke? (ne vem, koliko je star).

Opravljaj svoje delo korektno in delaj na otroku, če je to tvoja želja in tvoj plan.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 23:04:32   
Majchi
Jaz se ne bi nič z njim pogovarjala o tem. Za delodajalca nikdar ni pravi čas, da delavka zanosi. Govorim iz lastnih izkušenj user posted image .
Pa tudi če bi počakala vsaj tisto žensko, ki jo nadomeščaš, da pride iz porodniške, te bo pa vmes katera druga prehitela in zanosila.
Poleg tega se res lahko zgodi, da bo trajalo dlje časa in ta vprašanja, če je že, so lahko res neprijetna, kot je pred mano že ena omenila.

Veliko sreče in upam, da boš čimprej nosečka user posted image . Res se ne oziraj na druge, ampak misli na sebe in  na svojo družino.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
10.5.2007 23:38:39   
Anonimen
Zakaj si pa zdaj zaradi njega odložila načrtovanje za user posted image ??

No, saj ni važno..Nevem kaj se njega tiče vajino zasebno življenje, če načrtujeta al ne, vajina stvar... Njemu pa res ni treba vsako podrobnost povedati..

LP

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
11.5.2007 6:32:18   
Freycha
Se mi zdi, da je to dogovor med tabo in tvojim možem, ne pa šefom. Sej šefi se zavedajo, da imajo ženske otroke in ne rabijo takih debat. Vse kar rabijo je le, da poveš pravočasno, da si noseča, da organizira delo in ljudi drugače.

Če mene vprašaš, je pogovor z direktorjem čisto nepotrebno..........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
11.5.2007 7:25:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

Draga anonimna, ne vem kaj se sploh ubadaš z direktorjem, njegove želje si izpolnila sedaj daj pa še svoje.
Če boš druge poslušala kdaj lahko zanosiš mi verjemi, da ne boš nikoli, ker ne bo bikoli primeren čas.

Želim vama da vama čimprej uspe zagledati user posted image user posted image .


Se strinjam.

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
11.5.2007 7:40:52   
tinki_winki
Se popolnoma strinjam s predhodnjimi, pa veliko sreče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se pogovoriti s šefom ali ne?
11.5.2007 8:09:16   
Olivija
Se strinjam z ostalimi. Prvič ne veš, kdaj boš zanosila, iz lastnih izkušenj vem, da je se to lahko zelo zavleče ali pa pride nepričakovano (tako je bilo pri nama). Drugič pa morajo delodajalci računati s tem.

Jaz sem šefico dvakrat šokirala, pa je dobro prenesla, mi je takoj čestitala user posted image . Prvič sem delala kakšne 4 mesece, ko sem zanosila, v drugo sem se pa ravno 9 mesecev prej vrnila iz porodniške. Samo tista druga nosečnost je še naja presenetila.

V tretjo pa nevem, če bi tako dobro prenesla, ker nas čaka predsedovanje, tako da bova ziher počakala vsaj do naslednjega poletja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?