|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ml ml. kašice zvečer?
23.5.2007 18:59:14   
Anonimen
Zanima me, koliko ml mlečne kašice daste zvečer svojim user posted image  poleg dojenja? In koliko dolgo vam potem spijo ter katero kašico daste?

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
23.5.2007 19:07:09   
Marogica
Vidim, da je tvoj star nekje 7 mesecev. Takrat smo mi dajali nekje 150-200 ml kašice, vendar svojega mleka nisem eč imela. Dajala pa sem različne "linote" Rižolino, Keksolino... pač smo malo menjavali. Meni sta oba pri 7 mesecih spala celo noč. Brez kašic.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
24.5.2007 8:51:23   
atinav
Jaz našemu Liamu dam pred spanjem 210 ml mleka, ki pa mu dodam dve do tri žličke mlečne kaše tako da je lih malo gosto...no to mu devam že nekje od 5 meseca, prespi pa celo noč. No samo moram povedat da ne prespi celo noč zaradi te kašice, pač smo ga naučili, da je začel prespati celo noč (11-12 ur).



_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
28.5.2007 9:45:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atinav

Jaz našemu Liamu dam pred spanjem 210 ml mleka, ki pa mu dodam dve do tri žličke mlečne kaše tako da je lih malo gosto...no to mu devam že nekje od 5 meseca, prespi pa celo noč. No samo moram povedat da ne prespi celo noč zaradi te kašice, pač smo ga naučili, da je začel prespati celo noč (11-12 ur).




Kako ste pa user posted image  naučili, da prespi celo noč?

Mi smo stari 6 mesecev in pol, pa še vedno kar pogosto vstajamo ponoči.

(odgovor članu atinav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
28.5.2007 11:23:46   
Anonimen
MucaMaca, me bomo najbrž še kar nekaj časa vstajale...žal...pri vas je itak zdaj bila vročina in 6. bolezen kriva za nespanje...user posted image

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
28.5.2007 11:44:04   
Anonimen
Ja, sej vem, samo me vseeno zanima *metoda* Atinav. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
28.5.2007 15:02:59   
majas
Jaz pa sem ji dala nekje 120 ml ml.kašice potem pa še se vedno pri meni pocarta in naje do kocca.
Pa ne spimo celo noč,,,smo pa 2 meseca nazaj tako lepo prespali, zdaj pa nič več user posted image  user posted image tako da res kako ste ga atinav nučili da spi celo noč???


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
28.5.2007 15:50:48   
Anonimen
Ziher po eni od tistih dveh knjig...user posted image  
Tudi mene zanima...atinav, javi se in povej...user posted image

LP

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
29.5.2007 9:27:59   
gogi73
Hm, kako naučiti otroka, da prespi celo noč? No, to pa še mene zanima.
Kolker vem, naj mu čez noč ne bi več ponujal mleka, ampak čaj ali vodo.
Je kateri to znano?

_____________________________

Naš sonček je zasijal 07.12.2006!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ml ml. kašice zvečer?
29.5.2007 13:58:23   
rainbow
barby84!

Verjetno svojemu user posted image  že uvajaš gosto hrano. jaz sem tudi mislila, da bo moja dojenka bolje spala, če ji bom dajala kašico, pa sem se zmotila. tako da ti svetujem, da mu normalno uvajaš gosto hrano, lahko seveda tudi ob večerih kašico, vendar vsaj pri nas zbujanje ni bilo povezano z jedenjem zvečer.

kako naučiti otroka spati vso noč?? iz tega bi skoraj doktoriralauser posted image user posted image , prebrala vso Pantleyevo knjigo, pa nič ni delovalo, dokler končno nisem pri 14-tih mesecih uspešno ponoči nehala z dojenjem, in ugotovila, da eni otroci pač spijo eni pač ne. zakaj, bogvedi. No, odkar se ponoči nisva dojile, je lepo spala. Ampak pri sedmih ne vem, če bo tako zlahka uspelo. Se mi zdi da je nekako rabila čas, da je malo zrastla al kaj.

pa veliko potrpljenja z malimi nadobudneži vse na tej temiuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?