|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrci za dojenje
8.5.2007 23:47:07   
ciklamka
Ali je katera preizkusila modrce za dojenje od Alise in če ja, kateri model? Tisti s šivi preko bradavice najbrž niso dobri? In pa še to me zanima, poporodne hlačke, ki bi naj pomagale trebušnim mišicam - ali se jih splača kupiti?

< Sporočilo je popravil Mič -- 9.5.2007 20:55:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrci za dojenje
9.5.2007 0:02:08   
crci06
Se mi je zdelo, da ga imam... sem si ga mogla prav odpet in pogledat user posted image

Je pa model Amelija. Imam ga, ker je bil na poti iz porodnišnice domov to največji modrček v prvi trgovini  user posted image  na poti domov user posted image . Men je fajn, ker za razliko od Muellerjevih nima košarice okrog in okrog iz blaga in potem še "pokrovček" za pokrit ampak ima oporo le spodaj in obstrani, ko pa ga odpneš za pojenje, nimaš na vrhu prsi nič več tekstila. Tisti, ki ima okrog in okrog še tekstil, me je bolel, ko se je čez noč naredil naval mleka. Skoraj bio fasala mastitis, pa sem zadnji trenutek problem rešila.

Je pa odvisno kakšne prsi imaš oz. o kakšnih košaricah govoriš.
Če štartaš iz A ti bo verjetno mueller D prav. Če Štartaš iz C ali D, znaš imeti problem, kot jaz.

Kupi si enega, potem pa svojga pošlji po še kakšnega, če bo OK.

Aja, je pa 2x dražji, to je pa tudi res..


Aha, še to: šivi preko bradavic v bistvu so (lepi), pa me nič ne motijo. Kako je blo prvi dan se ne spomnim.
Šiv je zato, ker mora biti košarica narejena iz dveh delov, da je malo bolj trpežna in se ne raztegne kot ena najlonka... Blago je tam vedno v cik-cak skup sešito, da ni raztegljivo v isto smer.

Če hlačke pomagajo trebušnim mišicam ne vem, ker 4 mesece po porodu še vedno ne vem, kaj so trebušne mišice...

< Sporočilo je popravil moj_moj -- 9.5.2007 0:04:59 >

(odgovor članu ciklamka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrci za dojenje
17.5.2007 12:41:53   
karin412
Jaz imam tistega brez šivov in je super.

Hlačke imam tudi, jaz sem jih nosila samo nekaj ur na dan, ker se ful potiš v njih (moje so iz umetnega materiala, ker so raztegljive - mislim, da bombažnih ni, vedno mora imeti neko mešanico), kljub temu da sem imela vložke vir 80 ali vir extra. Po mojem so dobre za mišice. Če si že rodila, potem jih lahko kupiš in provaš, sicer pa nosečki ne grejo več goruser posted image . Jaz sem jih tako med nosečnostjo kupila in sem vzela večjo številko (L), da so mi bile za ziher prav.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrci za dojenje
17.5.2007 20:51:04   
3T
user posted image user posted image user posted image  Otto-jevi modrci so zakon.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrci za dojenje
18.5.2007 14:15:03   
***pika***
Namesto poporodnih hlačk za trebušne mišice si lahko v Sanolaborju kupiš trebušni pas. Ti isto pomaga, da lažje 'začutiš' trebušne mišice (je pa cenejši, pa lažje ga snemeš kadarkoli) -. ga je pa seveda treba nositi tako, da trebuh sama malo noter držiš. Če daš gor pas in potem mišice sprostiš, da ti lepo slonijo na pasu, nisi naredila nič.

Pa splača se ti poporodne trebušnake delat (tiste, za katere dobiš zgibanko v porodnišnici) - pomagajo, če jih pridno delaš.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?