|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero zani...
5.4.2007 9:58:03   
Anonimen
najprej to, da sem zelo zelo zadovoljna. šla sem izključno zaradi spomina na bebico. pa mi ni žal niti centa, ki sem ga dala za pregled.
no, pa je rekla, če že pridem, da me ne izpusti kar tako, da mi bo še morfologijo naredila.
natančno je vse pogledala, izmerila, razložila. res si je vzela čas. se mi zdi, da je zdaj prvič, da mi je vse jasno, ko grem od ginekologa. ker ponavadi mi potem kapne, da bi lahko še kaj več vprašala in izvedla.

naredila mi je 24 slikic in 2  3D filmčka. vpisala mi je vse mere, pokazala, če velikost odgovarja tednom...skratka vse vse.

no, pa še to. še enkrat mi je potrdila, da bo fantek in povedala, da ima že 550 gramov.
seveda sem pa najbolj važna, če mi še ona pove (kot da itak ne vsem user posted image ) da ima čudovit obrazek.

čakala sem se mi zdi da kakšno minutko. noter sem bila skoraj pol ure.
sicer vem, da jo že tako ali tako vse hvalite ampak jaz jo res priporočam. mi je žal, da nisem šla tja že na nuhalno.
 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:07:47   
April
Super, da se je tako potrudila. user posted image  A se je treba dost prej naročit? Koliko si pa plačala za pregled?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:18:48   
FLASK_A
Jaz pa priporočam tudi dr. Pušenjaka (Dravlje-LJ). Enako kot Strahova Ezici mi je vse pokazal, razložil, naredil morfologijo in pokazal odstopanja od povprečja (ki jih ni bilouser posted image user posted image ). Povedal mi je težo, kazal obrazek, nogice, vse natančno večkrat premeril. Dobila sem 5 3D filmčkov, slikic pa ne. Sem bila pa izreno zadovoljna, zato sem se oglasila, da je on tudi super. Cena je 80 EUR- zasoljeno, ampak punce, pregled je nepozaben!user posted image user posted image user posted image  In še ena info: midva si nisva želela izvedeti spola in se Pušenjak zato ni nič tam okrog motovilil- noro mi je všeč, da je to za naju še vedno presenečenje.

Je pa pomembno pri teh pregledih: če je otrok že obrnjen na glavico (glavico in obrazek se težje ujame na sliko), če je premalo/preveč plodovnice (slaba slika) in če ima trebuh preveč maščobnih oblogic (prav tako slabša slika). Če je kaj od tega, se cena pregleda zmanjša- tako je meni rekla sestra.

No, zdaj imate pa res veliko podrobnosti. Pa še veliko lepih trenutkov v vaši nosečnosti vam želim!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:20:47   
Daschi
Jaz grem k dr. Strahovi na nuhalno. Vau, super, zdaj pa res komaj čakam!user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:21:12   
April
nikical, pri kolikih tednih si pa bila pri pušenjakuY?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:33:50   
Anonimen
nikical, najlepša hvala za takšen opisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdej sem paše bolj navdušena in komaj čakam 21.4, ko imam tudi jaz 3D pri Pušenjakuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 10:41:51   
Anonimen
Jaz sem bila pri njej na NS.Res je super človek,še Maši je vse razložila,ko je bila zraven.Če ne bi bilo predaleč,bi jo izbrala za osebno ginekologinjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 11:00:09   
Anonimen
Jaz sem se naročila kak mesec in pol nazaj ampak me je namerno tako pozno naročila, ker je rekla, da se okrog 25. tedna otroka najlepše vidi.
Plačala sem 110 eur, kar se mi sicer zdi zelo veliko ampak po drugi strani mi je žal, da tega v prvi nosečnosti nisem imela možnosti naredit, tretjega pa nimam namena imet.
Spomin zame in potem za otroka, ki je za moje pojme vreden svojega denarja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 11:04:07   
polona25
Jaz pa sem šla na 3d v Postojno. Ne vem točno, kateri ginekolog mi je delal UZ, ampak bil je super. Dobila sem ful veliko slikic na cd-ju in kar mislim, da 4 filmčke. Je pa tud otročka čisto premeril in pregledal organe. V Postojno pa sem šla, ker tam UZ stane 50eur, v Dravljah pa je mislim, da dosti dražje.
Priporočam pa 3D UZ vsem nosečnicam, ker je to res enkratna izkušnja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 11:45:48   
Tatty
Živjo punce,

a imate morda telefonsko od dr. Strahove?  Hvala vnaprej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 11:52:32   
Daschi
dr. Strah Darija
01 72 45 222 ali 01 72 45 221

Moraš biti pa kar vztrajna, da jo dobiš. jaz sem jo uspelo dobiti šele 3. dan klicanjauser posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Tatty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 12:16:40   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: polona25

V Postojno pa sem šla, ker tam UZ stane 50eur, v Dravljah pa je mislim, da dosti dražje.



Pa še benz in cestnino zraven zaračunajuser posted image .
Pušenjak je eden večjih strokovnjakov v SLO, se splača kak euro več plačat.

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 13:03:59   
abi
Ja, tudi jaz imam zelo dobre izkušnje z Dr. Strahovo.
Tako vidiš da je vsaj nekdo še predan svojemu poklicu , ki ga z veseljem opravlja.
Zares vse pohvale .user posted image


(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
5.4.2007 13:27:25   
Tatty
Hvala ti Daschi!

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
6.4.2007 13:15:40   
rakinja
Lep pozdrav,da sa vam še jaz pridružim z vprašanjem.Kaj je to 3d?In kaj vse ti delajo pri morfologiji sem namreč drugič noseča in sem pozabila kako je bilo pri prvi glede morfologije?

(odgovor članu Tatty)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
6.4.2007 13:26:46   
Anonimen
Trirazsežni prostor (tudi tridimenzionalni prostor) (oznaka 3D) je prostor, ki ga določajo tri razsežnosti: širina, dolžina ter višina.
 
Na morfologiji naredi meritve otroka (glava, trebuh...), da ugotovi, če primerno raste. Poleg tega pregleda, če ima vse organe ter če so na svojem mestu. Pa količino plodovnice, pretoke v srčku...skratka izmeri in pregleda kar se da.
 

(odgovor članu rakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
6.4.2007 14:25:14   
sonchek
Kok pa stane NS pri dr. Strah?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
6.4.2007 14:31:21   
andreja32
52E

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
6.4.2007 16:52:24   
rakinja
Ezica:hvala za odgovor

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
7.4.2007 0:48:55   
ronja
Hm, jaz Pušenjaka lih ne priporočam... No, saj mogoče je v samoplačniški ambulanti drugačen, ampak v bolnici je mene poslal domov, da so vse samo nosečniške težave, zvečer si je premislil, da je pa mogoče kaka gripa, potem se je pa izkazalo, da sem mela pljučnicouser posted image Če bi mi jo takoj ugotovili, bi mi bilo precej lažje - po tapravih antibiotikih sva namreč obe s user posted image precej lažje živeli... Tak da... NO, to je razlog, da sem se jaz naročila na 3D v POstojno, mu glih ne zaupam...

Kako bo pri dr. Likarju, vam povem v četrtek.

Sem pa bila na NS pri strahovi, ampak takrat še ni imela 3Dja, ker je rekla, da ne more snemat filmčkov in je tudi rekla, da je navadna mašina to, nič ni omenjala, da bi lahko delala tudi 3D, sicer bi šla verjetno k njej, da mi ne bi iblo treba se vozit v Postojno...
Je pa res tudi, da je v Postojni precej ceneje... Prav res, da grem rajši tja, pa bencin gor ali dol - izkušnje so izkušnje... Tudi v Postojni naj bi ti naredili morfologijo. Jaz sem se naročila 14 dni nazaj za naslednji teden, je bil pa edini termin, tako da so očitno tudi oni kar zasedeni.


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
8.4.2007 11:14:57   
masna
Men pa zanima, ali so tistim, ki ste šle delat samoplačniški 3D UZ vpisali meritve tudi v materinsko?

Jaz sem sicer morfologijo že imela pri moji ginekoliginji, ki pa na žalost ni imela možnosti posnetkov in 3D pogleda...



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
8.4.2007 12:04:28   
April
Če je to druga morfologija, ti rezultate v materinsko knjižico vpišejo samo, če to želiš.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
8.4.2007 15:03:17   
*sonchek*
Jaz sem bila pri dr. Strahovi tako na nuhalni svetlini, kot na 3D UZ (kontrola rasti) - oboje samoplačniško in zeeeelo zadovoljna! Jo toplo priporočam, ker si za pacientke res vzame čas... 

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
8.4.2007 15:45:56   
FLASK_A
April, jaz sem imela 3D UZ pri 26T 6/7.

Poopsie, upam, da se bo vse dobro videlouser posted image user posted image Pa ne pozabi reči, naj ti da rezultate še v printani obliki, da jih ahko pokažeš svojemu ginekologu!

LP, nikica








_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dr. Strah 3D - sem danes bila, če katero ...
8.4.2007 21:43:37   
katipi
Ima katera telefonsko 3D v postojni?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?