|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 16:11:30   
matahari
Že več kolegic mi je povedalo, da je sprejem naših malčkov v vrtec možen samo v septembru? To so mi povedali tudi v enem ljubljanskem vrtcu - zdi se mi nemogoče..kje pa naj bo otrok od marca do septembra? pri kakšni stari gospe, ki jih pazi po pet naenkrat in si želi poleg zaslužiti še tri pokojnine? Katasrofa..pa se čudijo beli kugi...kakšne so vaše izkušnje drage sotrpinke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 16:19:15   
tinčica
ja na žalost je to res, ne vem kaka je tuki logika, med letom dobiš fraj samo če se kdo izpiše oz. po vezah.
lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 17:04:21   
Anonimen
Jas sem dobila od aprila naprej. Slučajno so uredili na novo en oddelek in so starši izpisali enega otroka, tako da sem jas dobila prostor.
Prvo, ko sem klicala so rekli nobenega prostora ni pred septembrom.
Tko, da ti priporočam, da greš kar tja in te imajo v evidenci, če slučajno kdo odpove te pokličejo.

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 18:34:52   
puncica
Res je in jst bi mogla dat vlogo ko sem bila še noseča aprila, rodila sem maja da bi dobili vrtec od maja do septembra naslednje letouser posted image Totalno glupo. Tako da naš je zdej v varstvu do septembra potem pa gre v vrtec, ker drugače ne gre.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 22:23:01   
tinaaja
V lj so spremenili nacin izbora in ena izmed spremembje, da morajo ze sedaj upostevati tudi prijave, ki so pravocasno prispele pa tudi ce je to za kasnejsi datum zacetka. Torej tudi prijavve, kjer naj bi otrok zacel hodit v vrtec sele 1.10, 1.11., 1.12.,... Tudi rezervacije naj ne bi bilo treba placevat. Tko so meni rekli. Sama sem dala prosnjo na dva vrtca za zacetek 1.3.08 in iz obeh so mi poslali komisijski vprasalnik.. in sedaj cakamo..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 22:30:43   
poška
če je prostor, oz ga vpišeš že prej in šparajo mesto, potem ga lahko vpišeš tudi med letom. če je kriza, poišči kakšno bližje mesto, kjer so še prosta mesta v vrtcu in potem septembra v vaš vrtec.




_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 22:38:18   
tjaga
Mi smo šli pa decembra vprašat, če je kaj prosto in je z januarjem začela hodit. Sicer je šla v skupino od treh let naprej (stara je bila 2 leti in 4 mesece) in ker je bila brez plenic ni bilo problema. Glede na to kar sem prebrala v zgornjih postih, smo imeli očitno veliko srečo.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
19.5.2007 22:44:31   
Nattka
Naša je v vrtec začela hodit aprila, ker so v vrtcu odprli novo jaslično skupino.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
20.5.2007 8:52:36   
corfu
Naš je šel v jasli z januarjem.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
20.5.2007 9:38:16   
Bonnie_RR
Moj tamali je šel v vrtec z letošnjim aprilom.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
20.5.2007 17:47:22   
frutka_
Če je vpisanih otrok dovolj in zapolnijo skupine, potem v bistvu ni možnosti da ga vpišeš med letom, ker je že od septembra dalje vse polno. Seveda obstaja možnost , kadar se starši iz kakšnih posebnih razlogov odločijo sredi leta  otroka vzet iz jaslic. Takrat lahko mesto zasede kdo drug. 

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
23.5.2007 18:31:48   
SaaS
Predlani sem jaz junija iskala prosto mesto za sina, da bi začel z oktobrom. In sem dobila prosto mesto (v enem izmed ljubljanskih vrtcev) . Nič niso rekli, da je treba začeti s septembrom ali pa nič. Mesto je bilo prosto in so ga vpisali.
V nekem drugem vrtcu (tudi ljubljanskem) pa so mi rekli, če do takrat plačujem rezervacijo (pojma nimam, koliko bi prišla) potem ga čaka mesto, če pa ne plačujem, pa le če bo takrat še prosto.
V našem vrtcu je pa taka gužva, da so letos, ko vpisujem drugega sina, že polne skupine s temi otroci, ki začnejo s septembrom. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odhod v vrtec samo v septembru?
23.5.2007 18:35:09   
SaaS
Aja, kaj naredimo.
Prvega sina sem t+ravno zato, ker prvo leto nisva prišla v naš vrtec vozila v drug vrtec. Lani septembra pa je šel v lokalni vrtec.
Drugi sin je bil že lani (sredi leta) vpisan, če bi se zdaj aprila, maja slučajno kaj sprostilo. Pa se ni. Tako, da se od zdaj do septembra čuva pri babicah, septembra pa gre v vrtec.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?