|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blato
31.5.2007 8:17:21   
tris
Pozdravljene! Zanima me ali veste zakaj dojenček ki se hrani z adaptiranim  mlekom (novolac ac1 proti krčem) ima enkrat mehko blato rumene barve in drugič trdo in prav zeleno zeleno . Patronaža je namreč rekla zaradi napenjanja saj jo tudi napenja ampak se mi zdi čudno...user posted image
In še nekaj ali ima katera takega dojenčka ki ga napenja prav takoj ko poje po flaški in to vsaki obrok? Ker vem da so za krče značilne popoldanske ure ali pa zvečer ampak našo napenja čez cel dan takoj po obroku in včasih se umiri za 1 uro včasih pa traja to vse do naslednjega obroka čez 3 ure vse do večernega spanca.
Hvala za odgovore!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blato
31.5.2007 12:04:47   
gaja*
Tris, midve z user posted image se sicer samo dojiva, pa mi je tudi patronažna rekla, da kadar ima zelen drekec, jo je moglo nekaj matrat... Ampak nekaj, kar sem jaz pojedlauser posted image
Ne vem pa, kako je, če je otrok dojen po flaški?? Mogoče mu pa mleko ne ustrezauser posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu tris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blato
31.5.2007 13:23:04   
gogi73
Ojla, ko smo mi imeli krče, smo tudi imeli Novalac. Blato je bilo tudi rumenkasto zeleno. Je pa imel krče samo zvečer.
Poskusi še otročka odvit, pa mu nogice malo dviguj gor in dol, da se mal razmiga. Pri nas je to fajn pomagalo, ker vzpodbuja črevesje.

< Sporočilo je popravil gogi73 -- 31.5.2007 13:24:40 >


_____________________________

Naš sonček je zasijal 07.12.2006!

(odgovor članu tris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blato
31.5.2007 13:33:06   
Barči78
Naš ima blato senfaste barve, samo ga pa med hranjenjem isto zavija in to med vsakim obrokom - naj bo dopoldan, ali zvečer. Včasih že na polovici kar spusti cucelj in se začne dreti, pa zvijati, pa oddajati vetrove. Pojma nimam kaj ga tako matra, sem pa zamenjala že 5 vrst mleka. Očitno mora to prerasti.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu gogi73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blato
31.5.2007 13:46:23   
tris
ja verjetno imaš prav mora prerasti ampak še nekaj je naša ko ima krče bi pa flaško spraznila

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.5.2007 14:21:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tris)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blato
31.5.2007 18:22:12   
annie17
Zdravo!
Glede blata bi komentirala samo to, da je vsakic ful pisano: od zelenega, rumenega, grudic itd.
Pazi samo, da ne bi bilo krvi ali pa driske. Pri mlekecih je pac tako in smrdi tudi ko samuser posted image .

Mi mamo krcke med hranjenjem (Aptamil Confort), nato previjanje, pred plenicko se 2kratno kakanje, po moznosti se lulanje, nato pocitek - nekje pol urce ali tricetrt - potem pa krcki do naslednjega hranjenja. Pa mislim, da smo tudi ze vse kaplice probal, pa nic ne pomaga. Smo stari pa 2meseca. Mora pac minit. Vsi tako pravjo. Jaz samo upam, da bo pri 3 mesecih finito!

Mislim, da je pri tebi vse ok.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?