|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   češnje in nič mesa
27.5.2007 19:51:27   
dragulj
Noseča sem 2meseca in poluser posted image in ko sem zvedela da sem noseča sem začela kot nora iskati češnje, mesa in rib ter klobas pa videti niti da bi jih poduhala ne smem ker mi gre na bruhanje.Zanima me zaradi češenj, ali lahko dobi moj malček že dej kako alergijo?user posted image In zanima me še nekaj ali je pol litra ali celo liter mleka preveč na dan, da ga spijem?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: češnje in nič mesa
27.5.2007 20:03:08   
Anonimen
Nisem še slišala, da bi otroček takole razvil alergijo na kaj, tako da ne vem, če je možno. Za mleko je pa meni sestra pri G v prvi nosečnosti rekla, da ga naj bi spila liter na dan. Meni osebno se je zdelo malo tu mač, ampak izgleda da ni preveč.

(odgovor članu dragulj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: češnje in nič mesa
27.5.2007 20:36:11   
Pikabu
V obeh nosečnistuh sem imela nosečniško sladkorno in so mi ravno češnje priporočali, da jih lahko jem tudi vmes, med obroki, glede mleka pa pomojem tudi ni nič narobe, saj vsebuje kalcij, ki ga veliko potrebuješ in mislim, da tudi priporočajo, da ga več spijejo nosčnice.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: češnje in nič mesa
28.5.2007 8:57:31   
Dejča
Dvomim, da je veliko ljudi, ki pojejo toliko češenj na dan, kot jaz (tudi po 3-4 kg zdaj, ko jih imamo doma user posted image ). Sem jih jedla med prvo nosečnostjo in jih jem zdaj, ko sem drugič noseča. Pri prvem user posted image  ni bilo nobene alergije na češnje, smo pa imeli probleme z mlekom, a je kmalu po enem letu tudi ta zvodenela - tako da - ti si kar privošči češnje, pa tudi mleko otroku za zdaj najbrž še ne more škoditi.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: češnje in nič mesa
30.5.2007 11:13:08   
valči
Češnje niso alergene,če te to skrbi,ne vem kolikšen je vpliv dejansko na ortokove morebitne alergije.
Moja hčera ima alergije,med drugim na jagode še sedaj pri dveh letih,pa jih med nosečnostjo nisem pojedla veliko.Zanemarljivo malo.

Jaz se tudi bašem z češnjami.
Jej,kar ti paše.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?