|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče prsi DA ali NE
21.7.2007 21:58:17   
maja24-2
Zanima me,katero od vas so bolela prsa na začetku nosečnosti.M zamuja v križu me boli tako kot prvič in drugič, ki se je žal končalo ss. Prvič se ne spomnim a so me bolela ali ne, sedaj v drugo pa so me zako bolela da se jih niti dotakniti nisem mogla.
Mi lahko poveste svojo izkušnjo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče prsi DA ali NE
21.7.2007 22:14:55   
*lenc@*
mene niso bolele nič in kar je zanimivo, tudi zrasle mi niso nič med nosečnostjo. Res, imam vse ta stare modrce.
pa lp!

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče prsi DA ali NE
21.7.2007 22:53:41   
Anonimen
Uf mene so pa tako bolele, da sem jih mogla prijeti, ko sem po stopnicah dol šla. Boh ne stvari, da bi malo poskočila. Vleklo se je pa tja do 10.T.....veliko bolj je bolelo kot včasih pred M.
Zdaj pa so tako velike, da jih komaj prenašam naokoli.

(odgovor članu *lenc@*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče prsi DA ali NE
21.7.2007 23:07:30   
Pia77
Mene so nenormalno bolele ze, preden mi je izostala M...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče prsi DA ali NE
22.7.2007 0:30:30   
guppy
Mene so tooook bolele, da sem si morala nanje polagat tisti "hot-ice pack" - tak gelast obkladek, ki se ga imela pred tem v hladilniku. Katastrofa, res. Se pa ne spomnim, kdaj se je nehalo.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče prsi DA ali NE
22.7.2007 5:02:09   
lelaval
mene so vseh 3x tako bolele, da se jih še z roko nisem smela dotaknit. Sem hodila z rokami iztegnjenimi stran od telesa. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.7.2007 10:23:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleče prsi DA ali NE
22.7.2007 18:31:00   
t*e*j*k*a
Mene sicer niso bolele cele prsi ampak samo bradavičke pa še to na dotik. SO mi pa zrasle full tko da jih komi v modrček spravim, si morm večjo košarico nabavit.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.7.2007 19:03:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu t*e*j*k*a)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleče prsi DA ali NE
22.7.2007 20:19:05   
Nasy
Grozauser posted image bolijo za znoret, najhuje zvečer, spim z dvema blazinama, sam pol me pa v križu zaštiha. Po stopnicah ju moram tudi jaz prijet. Že tako sem bolj med obdarjenimi, se prav bojim, kaj bo..moj se pa nč ne pritožuje, čeprav sedaj skoraj nima dostopa do njih zaradi teh težavic

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?