|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Testiranje - alergija na penicilin
10.6.2007 11:38:35   
piškotka
V torek imava s hčerko v alergološki ambulanti testiranje alergije na penicilin. Kako to izgleda?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Testiranje - alergija na penicilin
10.6.2007 18:12:55   
darjatimci
Na pediatrični kliniki vem,da poteka tako,da otroka sprejmejo v bolnico za par dni in počasi dodajajo zdravilo.Nisem še zasledila,da bi to delali ambulantno,mogoče ve kaj več katera od drugih forumk.

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Testiranje - alergija na penicilin
10.6.2007 20:53:03   
živa
Mene so testirali, ko sem bila mala, na Jesenicah. Žal se ničesar ne spomnim, vem le, da so me špikali, bilo je pa tudi ambulantno. Pa naj te ne skrbi preveč, čeprav je alergična, se da ob boleznih in operacijah pomagat z drugimi zdravili (preverjeno na lastni koži).

Lp,

živa.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Testiranje - alergija na penicilin
11.6.2007 8:29:30   
piškotka
Hvala za informacijo, si me kar potolažila.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?