|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali noče več v vrtec
20.6.2007 12:59:55   
mala maja
malo nižje je tema naj ji povem(ugriz).

No včeraj je prišel domov jokajoč in danes zjutraj vidim čisto plavo na hrbtu. Spet ugriznjen in to v preelu ledvič zelo grdo.user posted image user posted image  Vzgojiteljica pravi da se pač zgodi tako na hitro da ne more ustavit otročička in da ji je hudo. veramem da je tako, er res ne moreš hitro reagirat.

Amapk naš mali noče več v vrtec. Vsako jutro gre full rad do vrtca. šel bi s starejšim v skupino, ko pa more v svojo je pa jok in stok. Sploh ko vidi vzgojiteljico8se vrže po tleh in joka, al pa se me drži ko klop), če je pomočnica je uredu. Gre rad notri v igralnico. Ampak zakaj kar naenkrat odpor?? in jok???
Ni bil dalj časa doma in je hodil skoz v vrtec. težave so se začele kakšen teden nazaj.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali noče več v vrtec
20.6.2007 13:11:12   
total
Grozno,pa se ne da to ustavit,te ugrizi,mal zatež v vtrcu.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali noče več v vrtec
20.6.2007 13:53:09   
BLAŽIKA
Tukaj pa nekaj smrdi z to vzgojiteljico. Malo povprašaj kaj se dogaja.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali noče več v vrtec
20.6.2007 14:25:54   
puncica
Men tud tale vzgojitlca mal smrdi, sploh pa ko praviš da noče k vzgojiteljici, kaj pa če se pogovorite starši in vzogjitevljica pa pomočnica. NO starši tistega ki grize. Jaz vem da bi to naredila.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali noče več v vrtec
20.6.2007 17:41:30   
jooly
Glede na to, da so otroci najbolj iskrena bitja, je zelo očitno z vzgojiteljico nekaj narobe. Otroci načeloma radi hodijo v vrtec, če jim osebje tam "ljubezen" oziroma zaupanje vrača.
Normalno, da se ugrizi zgodijo, ampak to se absolutno ne sme ponavljat.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali noče več v vrtec
20.6.2007 20:58:54   
mala maja
glede ugrizov sem hotela kontaktirat kaj več z njo pa se ne da. Ma pa sej vem da se dogajajo ugrizi in kašne modrice od ščipanja.

Ampak kaj naj naredim, da bo mali šel rad v vrtec. Mogoče je res kaj na vzgojiteljici, amapk nočem obsojati.
Je mogoče odpor to da je vedno pogrižen in očitno tudi odrinjen.user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali noče več v vrtec
21.6.2007 11:29:16   
Anonimen
Sej nočem biti nesramna, ampak meni je logično, da noče biti ves pogrižen in zato noče v vrtec. Ne vem, ampak nam je vzgojiteljica že od prvega dne vsem staršem povedala, da griženje in tepenje nima kaj delat v vrtcu. Da sicer dajo vsi skozi to fazo, ko POSKUŠAJO, ampak, da ona to ne tolerira. Glej ga zlomka, je naredila red, pri nam v vrtcu ni sploh prišlo do takšnih in podobnih incidentov. Jaz tega sigurno ne bi tolerirala.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali noče več v vrtec
21.6.2007 11:34:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

glede ugrizov sem hotela kontaktirat kaj več z njo pa se ne da. Ma pa sej vem da se dogajajo ugrizi in kašne modrice od ščipanja.


Kako se ne dauser posted image , a ni to mal čudno da se ne da? Bi pa govorila z vodjo al pa še z višjo inštanco. Kako boš ukrepala če se še pogovort ne moreš. Kaj pa mali pravi zakaj noče v vrtec k vzgojiteljici?


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?