|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hgm
13.6.2007 17:28:34   
Caarmen
Ali mi lahko katera kaj več o tem napiše oziroma pove kje si lahko preberem. Imam ga 138 in me je zdravnica zelo pohvalila. Pravi, da se otroku odlično godi. Jaz pa bi o tem rada vedela kaj več.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hgm
13.6.2007 18:12:01   
hokejistka
Če se ne motim, je zdravnica mislila na hemoglobin.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hgm
13.6.2007 18:20:17   
sonce78
Ja, to je hemoglobin in če se ne motim, je spodnja vrednost za nosečnice 110, pod to vrednostjo ti predpišejo dodatek železa. 138 je pa super vrednost!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hgm
13.6.2007 20:01:01   
lunca2
Aha je hemoglobin. Če ti zelo pade imaš vrtoglavice in si bleda v obraz. Če ti pade pod normalo boš dobila dodatek da se ti poviša lahko pa ga sama s kakšno hrano.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hgm
13.6.2007 20:04:50   
Caarmen
Kje pa si lahko kaj več o hemoglobinu preberem? V knjigah nisem nikjer zasledila.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hgm
14.6.2007 13:25:06   
ronja
Hemoglobin, prenašalec kisika - ta se v pljučih veže iz zraka na hb, ki ga po krvi odnese do vseh tkiv in ga tam da na razpolago celicam za delo. Fino je, če ga nimaš premalo (če ga imaš, se reče, da si slabokrvna, kar se kaže kot bledica, utrujenost, baje pri nekaterih brezvoljnost (pri meni ne, sem že celo življenje slabokrvna in hiperaktivna hkrati...) in v končni fazi kot to, da padaš skup (to pa se mi je kar redno dogajalo), zato moraš jest ene zoprne tablete, ki povzročajo prebavne motnje, slabosti... nekatere baje zapirajo, no, pri meni imajo nasprotni učinekuser posted image ).

Največ in najlažje dobimo železo iz mesa (sploh rdečega in še posebej konjskega), od zelenjave pa v temnozeleni in rdeči zelenjavi. Bodi vesela, da je tako. Za user posted image je značilno, da ga mamo premalo, ker se volumen krvi poveča, zato se kri "razredči" in ni več toliko hb/ml kot prej. Prenizek spet ne sme bit, ker nekaj krvi zgubiš na porodu in je potem lahko premalo za vaju dva, zato v user posted image kar lepo predpišejo tiste železove tablete.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hgm
14.6.2007 13:48:50   
lunca2
Se strinjam s tabo Ronja.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?