|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dve črtici?
7.8.2007 19:31:41   
MARUŠKA28
Prosim za mnenje dekleta in sicer sem pravkar naredila test, ki mi je pokazal zelo slabo črtico poleg kontrolne. Je 31. dan ciklusa in imamuser posted image  na 28 do 30 tudi 31 dni. V navodilih piše, da če je samo ena črtica je test neg., če sta dve pa poz. Vse lepo in prav, dokler ne bi pod opombo napisali, da mora biti moja črtica močnejša od kontrolne - kar pa ni. je to nosečnost? Vpisala sem se za 6.8. v seznam avgustovk.

Prooosim za mnenje - je 1. nosečnost in če je zelo preseneča - 1. mesec poskušanja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 19:38:39   
sonček33
ja MARUŠKA28 pomoje je to to - črtica je črtica Čestitam. pa to ni res koliko srečk nosečk--jupi jupi jupi...jest si grem kar eno viski kolo nardit

(odgovor članu MARUŠKA28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 19:40:54   
MARUŠKA28
Hvala, čeprav še nisem 100%. test je res zelo dvoumen, tako, da bomoi vidli. Kaj pa izkušnje ostalih s temi črticami?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 19:50:47   
zarjica
Moja izkušnja - bila je komaj vidna druga črtica (mislila sem celo, da se mi samo malo blede in imam privid). Zato je mož letel v lekarno po CB, ki pa je pokazal lep plusek. Seveda ker sem bila brez nosečniških znakov, pa sem test ponovila čez tri dni in takrat pa res ni bilo več dvoma... 

(odgovor članu MARUŠKA28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 20:14:13   
valentina2006
Čestitam  MARUŠKA28 user posted image  Verjetno je to to. Iz user posted image  čestitke................ in, da bi vse blo kot je treba.

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 20:45:22   
sayuri
Jutri kupi Clear Blue. Če bo plusek, potem si nedvomno user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 21:02:15   
Pat74
Maruška28 moislim, da ti lahko čestitamo za user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 21:20:02   
Anonimen
Če je tako dvoumen test, ti priporočam test z jutranjim urinom, kjer je prisotno največ user posted image  hormona.

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 21:23:57   
hrabra miška
user posted image user posted image Čestitam! Upam da boš srečkauser posted image .

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dve črtici?
7.8.2007 21:29:36   
MARUŠKA28
Hvala za vse čestitke. Se oglasim jutri z CB testom, da vam povem kam me vpišite.
Super ste!

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dve črtici?
8.8.2007 10:42:11   
sonček33
MARUŠKA kej si zdej čakamo razultat

(odgovor članu MARUŠKA28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dve črtici?
8.8.2007 10:48:53   
Anonimen
Maruška, nestrpno te že pričakujemo. Hitro pridi, da ti lahko čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dve črtici?
8.8.2007 10:50:04   
Skye
MARUŠKA28 držim pesti za user posted image  na CB

(odgovor članu MARUŠKA28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?