|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodna postelja
7.6.2007 9:37:45   
Janey
Kaj pravite na vodno posteljo za naše male pikece? Namreč imam možnost ugodno dobit vodno posteljo in me zanima kaj pravite
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodna postelja
7.6.2007 10:22:22   
karamela
Jaz mislim, da je to o.k. Moja mala pikica sicer nima vodne postelje jo imava pa midva.

Sicer sem v knjigi brala, da je posebno pri zelo majhnih otrocih potrebna pazljivost. Sedaj pa, ko je  moja stara že skoraj eno leto bi jo na tvojem mestu kupila.

Prednosti. V vodni postelji ji je bilo pozimi ful prijetno toplo, tako da sem jo kar malo razvadla. Med dojenjem ji je tako  prijala toplina postelje, da sva dlje spali.  in ni hotela potem več nazaj v mrzlo posteljico.

Slabost: otročkom je lahko prevroče, zato  jih je potrebno obleči v tanko pižamico in pokriti z  tanko oddejo.

Koliko pa je stara tvoja mala pikica?



(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodna postelja
7.6.2007 13:44:23   
Janey
NI je/ga še :)
Zato pa razmišljam tudi o tem. Ampak še ne vem kako se bom odločila.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodna postelja
7.6.2007 21:22:02   
majas
Jaz pa bi prav poskusila enkrat spati na vodni postelji, me prav zanima.
Za otroka? Hm..nevem jaz se nebi odločila saj morajo spati na trden in ravne zaradi hrbtenice user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodna postelja
7.6.2007 21:42:07   
Naja30
Meni tudi ni jasno, da bi novorojenčka dala na vodno posteljo? Ne vem, nisem še slišala. user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodna postelja
8.6.2007 8:54:16   
Barči78
Jaz naše Neje nisem nikoli upala dati v vodno posteljo, me je bilo kar strah, da se bo zadušila, če se bo obrnila, kaj pa vem. Posteljo imajo moji starši. Sedaj, pri dveh letih, pa celo zelo dobro spi na njej, samo jo moram pa obvezno, predno jo dam spat, ohladiti na 22°, ker starša imata ogreto na 28°, to pa je zanjo prevroče in se hitro zbudi. Tko, da pri nas bodo otroci zaenkrat spali na trši podlagi.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodna postelja
8.6.2007 13:32:08   
Ajvy
Jst ne bi, trdna podlaga mora biti zaradi samega razvoja hrbteničke...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodna postelja
15.6.2007 22:58:12   
petrazg
Jst na tvojem mestu za novorojenčka ne bi kupila vodne postelje. Že spanje pri starših na vodni postelji ni priporočljivo za tako majhne.

Jst imam malega v najini postelji samo takrat ko se cartamo, zaspati si pa ne upam. Pa tudi malega nikoli ne pustim samega na vodni  postelji.


_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodna postelja
21.6.2007 15:58:33   
Anonimen
Midva imava tudi vodno posteljo, ampak za najino user posted image pa jo ne bi kupila, vsaj ne zdaj, ko je tako majhna. ko se včasih ponoči dojiva in cartava na najini postelji se mi zdi, da ni ravno fino, ker user posted image potrebuje trdo ležišče, to pa je premehko. Glede temperature pa ne sme biti nižja od 24 stopinj, vsaj tako so nama rekli v Lectusu, ker lahko stakneš revmo la ne vem kaj, skratka idealna tem. je 28 stopinj.

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?