|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 0:00:08   
žogica marogica
Živjo
Na forumu sem nova in me zanima ali morda katera ve kolikokrat ti lahko opravijo carski rez preden ti prevežejo jajcevode?:zmeden::( Dobila sem različne informacije- v Postojni 3x, v Ljubljani pa baje 4x. Sedaj namreč pričakujem tretji carski rez in če ni nujno res ne želim še omenjenega posega.:zmeden2: Sicer pa se pridružujem vse, ki imajo rok januarja.:modri::duda:

Pozdravček :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 9:33:51   
Jančika_
A to je kakorkoli povezano? Pojma nisem imela... Lahko katera bolj podrobno razloži?:zmeden2:

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 10:03:52   
vesnaRR
ne vem podrobno, vsekakor pa vem, da ti ne smejo narediti nikakršnega posega brez tvojega privoljenja (izključno v življenjski nevarnosti), tako da ga jasno in glasno odkloni, če ga ne želiš. Glej kaj podpišeš. Ga pa delajo zaradi tvojega zdravja in življenja. Podrobnosti pa katera druga.

Lp, Vesna

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 10:08:28   
Abby
Tudi jaz ne vem za povezavo med obema posegoma, lahko pa ob porodu, če želiš, opravijo še sterilizacijo. Vendar samo v primeru, če:
-si starejša od 35 let,
ali
-imaš že vsaj 4 otroke,
ali
-imaš zdravstvene indikacije, da bi tvoje zdravje ali celo življenje bilo ogroženo ob morebitni novi nosečnosti.
Seveda pa moraš v vsak poseg sama privoliti oz. se zanj predhodno dogovoriti.

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 10:09:51   
beti 1
Mislim, da bo najbolje, da se o tem pogovoriš s svojim/-jo G, da ti pove, kar misli in ve. Lahko pa tudi zahtevaš pogovor s tistim, ki ti bo delal CR. Drugače pa je zaželjeno, da ženska ne bi rodila več kot 3x, če ima vsakič carski rez, ker postane maternična stena zaradi vseh brazgotin prešibka, ker se ne more dovolj hitro prilagajati rasti otroka in lahko potem spontano poči, kar vodi v hude krvavitve in resno ogroža mamico in otročka. Že trenutna tvoja nosečnost je bolj kot ne rizična.

lp
beti 1

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 12:29:28   
Anonimen
Prvič slišim za povezavo med posegoma. Ampak, Beti, tisti tvoj zadnji stavek je pa še mene malo šokiral, kaj šele nekoga, ki bo kmalu tretjič rodil s carskim rezom.

Če kaj pomaga: ko sem bila jaz v porodnišnici, je bila ena, meni se je zdela ful mlada, babica, ki je rekla, da je ona trikrat rodila s carskim rezom. Sicer, me je, mimogrede, pošteno preplašila z enimi drugimi informacijami, ampak je rekla, da je bilo vse čisto O.K. Pa še ena moja znanka je trikrat rodila s C.R., nikoli niso tega jemali kot nekaj tako zelo posebnega, zdravniki, mislim.

(odgovor članu žogica marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 16:59:40   
žogica marogica
Hvala vsem
Ja, kot sem razumela G je seveda vse povezano z mojim zdravjem in kasnejšimi tveganji. :zmeden2:
Gre se samo za to, da baje v Ljubljani že prakticirajo štiri carske reze, ker naj bi baje ugotovili, da zadeva ni tako rizična.Kaj pa vem morda bi si samo rada pustila odprta vrata za kdaj kasneje, če bi si želela še enega malega kričača.

Pozdravček:)-

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kolikokrat carski rez
31.10.2004 20:57:56   
Jančika_
Žogica, ti si kar pusti odprta vrata:), če maš tri, lahk maš tud štiri, a ne, to me Joe cel čas prepričuje. Ja, lahk on to govori, ko sva šele pri prvem...:)-

(odgovor članu žogica marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?