|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sladilo
24.6.2007 18:29:21   
nemrak
user posted image user posted image ,
mene pa zanima, če ve uporabljate v nosečnosti umetna sladila. Npr. natren...
Nekateri pravijo, da to ni zdravo oz. naj bi bilo celo nevarno.
Jaz bi ga samo za sladkanje kave.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sladilo
24.6.2007 19:11:04   
Anonimen
Jaz ga sploh ne uporabljam in se tudi skušam čimbolj izogibat hrani in pijači, ki vsebuje umetna sladila. Se mi zdi še vseeno bolj zdrav navaden cukr, čeprav tudi tega raje uporabim rjavega ali sadnega, razen, če ne gre drugače.
In pomoje je fajn, da si v nosečnosti še bolj pazljiva z uporabo tega. Da bi bilo pa zaradi tega res kaj hudo narobe, pa tudi ne verjamem, sploh če recimo spiješ samo eno kavo na dan.

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sladilo
24.6.2007 19:53:18   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Jaz ga sploh ne uporabljam in se tudi skušam čimbolj izogibat hrani in pijači, ki vsebuje umetna sladila. Se mi zdi še vseeno bolj zdrav navaden cukr, čeprav tudi tega raje uporabim rjavega ali sadnega, razen, če ne gre drugače.
In pomoje je fajn, da si v nosečnosti še bolj pazljiva z uporabo tega. Da bi bilo pa zaradi tega res kaj hudo narobe, pa tudi ne verjamem, sploh če recimo spiješ samo eno kavo na dan.



se podpišem. sicer pa tusi sicer skoraj nič ne sladkam. ena žlička na dan pa ziher manj škodi od umetnih sladil.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sladilo
24.6.2007 22:20:19   
karamela
Uporabljam rjavi trsni sladkor v minimalnih količinah. Še najbolj zdravo od vsega se mi zdi.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sladilo
24.6.2007 23:47:03   
katipi
Ne samo v nosečnosti tudi sicer bi se morala izogibati vsem umetno slajenim izdelkom, še zlasti tistim, ki so slajeni z aspartamom in acetsulfamom K, ker sta resnično strupena!!!. Malo pobrskaj po netu...Z njima sladijo tudi žvečilne orbit in npr. jogurt vitalinea!! Groza, kaj vse damo vase, ker nismo informirani!!! Na koncu je res navadni sladkor ali rjavi v majhnih količinah še najbolj primeren.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sladilo
25.6.2007 11:43:28   
bodoča
Jaz sem ravno prejšnji teden izvedela da imam to nosečniško sladkorno in sva pol s sestro v bolnici govorile o dieti in o hrani nasploh.
Je rekla, da teh umetnih sladil in raznih pijač, žvečilnih, hrane,... ki so sugarfree oz. diet sploh ne bi smeli jest in pit, je velik bolj zdravo pravi sladkor, pač vse v mejah normale. No, jaz ga moram zdaj veliko pod mejo normale user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sladilo
25.6.2007 16:00:03   
***pika***
JAz nisem.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?