|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
4.11.2004 19:02:06   
Lejči
ojla,

zanima me kdaj ste kupile vozičke, na kaj ste bile pri nakupu zlasti pozorne... jaz sem v četrtem mesecu, pa že malo razmišljava o tem. na vozičke se res čisto nič ne spoznam, pa bi mi vsak nasvet prišel prav. želela bi nekaj kakovostnega, po možnosti za vsak teren, bolj športno varianto. kolikor sem jih nekaj malega gledala v trgovini, mi je bil všeč quinnyev buzz, ker je malo drugačen, pa lahek. kaj pravite?

lp,
:nosecka: Lejča
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
4.11.2004 19:10:53   
tina.nika
Men je tudi všeč quinnyev buzz. Mislim, da ga ima Infantino sedaj v akciji ( 10% prednaročniški popust ). Bodi pozorna kako se zlaga,če imaš dovolj prostora v avtu, kako se vozi in kje ga boš vozila, če ga lahko upporabljaš od začetka ( za novorojenčka ),...
Jst sem ga kupla ene štiri mesece pred porodom, je bil ravno takrat v akciji.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
4.11.2004 19:14:09   
ronja5
Poglej malo nižje na forum! Danes smo govorile o tem pod "Vozički???"

LP! Ronja

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
5.11.2004 16:22:19   
kimi
meni je pa full lep peg perego pramette kupi ga kar takoj po rojstvu:)- prej si ga pa oglej da boš takoj vedela kakšnega. Jaz sem si ga prej ogledala potem smo ga pa kupili

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
5.11.2004 22:18:31   
malika
Za vse to kar si naštela bo kar Quinny ta prava odločitev. Buzza v živo sicer nisem videla, na sliki pa mi je ful všeč.
Sama imam Quinny fashion s katerin sem zelo zadovoljna in to znamko vozičkov srčno priporočam.Ker so res kvalitetni in vredni svojega denarja. Mogoče rs malo težki, ampak mene to ne moti.Primerni pA RES ZA VSAK TEREN. Mi smo bili z našim na smučušču, doma sem na hribu in tako šibam z njim res povsod. Po makadamu, vodi, stopnicah,...povsod brez težav.

jaz sem mojega kupila zelo hitro-v 5 mesecu nosečnosti, ker je bila takrat ravno akcija košar(-50%) in še popust na voziček. Glede na to, da imaš čas, pa bi ti priporočala, da slediš akcije in kupiš ko bo cena najugodnejša. V najslabšem primeru kupiš pač tik pred koncem nosečnosti.

Dober nakup:bravo:
Lp:)

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj kupiti voziček in katerega izbrati?
6.11.2004 10:29:49   
pravljica
meni je tudi buzz zeloo všeč...ampak pravijo da v resnici ni tako, ker je sedež v enem delu - ne moreš ga položit čisto v ležeč položaj...ne vem no, jaz ga še v resnici nisem vidla...
drugač pa poglej mal Mutsy...tisti so tud zakon po moje, cenovno morjo bit pa tu nekje kot buzz...jaz jih zdaj iščem menda že po celem svetu - da mi vsaj kak katalog kdo pošlje, ker na njihovi strani ni nič v angl ali nem...če ve katera kaj več mi naj to LEPO PROSIM sporoči...papa

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?