|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je to?
6.7.2007 21:02:21   
larissa78
Mojemu tamalemu se je pojavila ena pika na čelu, dve na roki in ena na nogi.Podobno je piku komarja, vendar ni.Pikice so rdeče, noter pa malo vodene.Star je 6,5 meseca.Ali je to mogoče alergija?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 21:07:21   
BLAŽIKA
Lahko da so vodene koze. Vsaj zgledajo tako.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu larissa78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 21:23:53   
larissa78
Ne, vodene koze niso, namreč delam v vrtcu in vem kako izgledajo, tako da to pomojem ni.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 21:24:31   
Anonimen
Ajoj,pri nas isto.
Prej sem opazila-isto pike malo manjše kot od komarja,
sam niso nič vodene,upam,da tud ne bodo.user posted image Drugače je tamala uredu
edino zaspat mi noče. Stara bo 6 mes.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 21:38:20   
larissa78
Ma tudi pri nas, ma ne vem če so noter vodene, malo so čudne, ne znam povedat kakšne so,Ima pa jih že par dni.Bomo spremljali kaj bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 22:06:58   
Anonimen
 
Naša ima ene štiri tudi na trebuščku,nimam
pojma kaj bi lahko bilo.Počakajmo do jutri.user posted image

(odgovor članu larissa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je to?
6.7.2007 22:13:28   
madela
To skoraj 100% ni alergija.takrat je koža cela v izpušajih,posebej na pregibih(tam se ponavadi tudi vname),pa koža je precej suha in zelo srbeča.Otrok joka in joka-pomaga pa samo antialergična zdavila in pa odstranitev alergena.
Po moje je lahko kak izpuščaj zaradi vročine,ali pa pik kake druge žuželke,če ni komar. No našega so komarji že napikali,pa so bile temno rdeče izbočene pike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je to?
7.7.2007 10:50:36   
Anonimen
larissa78 kako ste danes?
pri nas so še pikice,s tem da so sedaj
bolj drobne.ima jih še po nogicah,rokicah,trebuhu-obraz je čist.
edino na roki v komolcu ima večjo piko z majhnim mehurčkom.če bi bila alergija bi bila verjetno povsod al kaj?user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je to?
7.7.2007 14:44:55   
larissa78
Ja, pike imamo še zmeraj, meni se sploh ne zdi da bi se manjšale oz. da bi bile manj rdeče.Ja so pa tudi pri nas malo izbočene, niso pa v pregibih.Mislim da če bi bila alergija bi jih bilo več in bi se še kakšna naredila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je to?
7.7.2007 16:15:26   
Anonimen
Kaj pa bi bilo to?user posted image
Jaz jo bom kar h dohtarju peljala,če ne bo do pon.zginlo.
Ma tudi tah 20 pikic bomo ugnali...user posted image user posted image

(odgovor članu larissa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je to?
7.7.2007 19:54:17   
Anonimen
Evo,zdaj smo dobili pa še vročino-38,2 zaenkratuser posted image
Se ti kaj sanja kaj bi to bilo?Najprej izpuščaji pol pa vročinauser posted image
mogoče peta bolezen?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je to?
7.7.2007 21:32:38   
larissa78
Praviš da pike niso vodene, potem koze odpadejo, alergija sigurno tudi ni. Zakaj je dobiluser posted image vročino. Kaj pa če so te pike posledica vročine in ti je imel otroček vročino že prej, pikice pa so posledično udarile ven?Tako se je zgodilo z user posted image mojega brata in pediater mu je rekel da se ne sekirat, da je otroček reagiral na vročino na takšen način.
Nisem več pametna, ne sekiraj se preveč, boš videla da se bo vse uredilo.Ti spremljaj vročino, po možnosti, če se preveč dvigne daj svečko, da boš pomirjena pa se pojdite pokazat k zdravniku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?