|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvenmaternicna nosecnost
29.2.2008 8:34:38   
nejkag
pozdravljene,
jaz sem imela izvenm. nosecnost, prisla ta teden iz bolnice, odstranili levi jajcnik in jajcevod.
zanima me kake so kaj moznosti za ponovno zanositev, koliko dolgo ste okrevale po operaciji, kaksne izkusnje ste imele?je tudi vas zelo bolelo?kaj naprej?cez koliko casa lahko ponovno poskusas zanositi?mene je zelo strah.
na netu in po knjigah je ogromno debat o tem,vendar nobena mi ne nudi odgovore na moja vprasanja.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvenmaternicna nosecnost
29.2.2008 9:05:15   
*sanela*
Moja sestrična je imela tudi izvenmaterično nosečnost. Tudi njej so odstranili jajnik in jajcevod. Rabila je eno leto da je ponovno ostala noseča. Zdaj ima 1,5 leto staro punčko.
Verjetno je bolje, da počakaš kak mesec preden začneš delati na user posted image !

Srečno!

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izvenmaternicna nosecnost
29.2.2008 20:17:06   
piamaria
kako pa to, da so vama pobrali kar vse, se ni dalo drugače al kaj.
jaz imam jajčnik in na mojo željo so se potrudili tudi obdržati jajcevod.
Ja imam pa l jajčnik poškodovan od takrat.
Brez l jajčnika zanositi danes je umetnost, ampak se da pomagat, potem pa odvisno, kako hitro telo sprejme odziv.
Saj bo ok, nič batiuser posted image  
Upam, da kmalu ugledašuser posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvenmaternicna nosecnost
29.2.2008 21:44:41   
CIPRESA
Pred 3 meseci sem bila jaz v podobni situaciji, odstranili so mi desni jajcevod ker je bil tako zelo poškodovan. Plodek ki se je notri  razvijal je bil velik za 8t in jajcevod je bil "uničen", če bi ga obdržala bi se situacija 99% ponovila ker  tak jajcevod dela le zgago potem pri ponovni zanositvi. Zakaj pa so ti odstranili jajčnik pa nimam pojma.

Glede ponovne zanositve so meni svetovali tako da  počakam 1 menstruacijo in potem že lahko začneva delati na bebici, ker maternica (tako kot pri navadnem splavu) ne potrebuje čiščenja 3 mesecev ker ni bilo nič v njej. Tisto kar pa je bilo pa so ti itak odstranili. Mene ni po operaciji bolelo popolnoma nič, me je pa toliko bolj pred njo. Boli le srce, za tega ni zdravila - na žalost

Drugače pa so si od ginekologa do ginekologa mnenja različna - eni pravijo da imaš le 50% možnosti da zanosiš po naravni poti drugi 30%, spet drugi da je popolnoma isto kot z obema in da zato drugi jajcevod prevzame funkcijo tistega ki ga ni..............kaj je res ne vem.

Tako kot ti je tudi mene strah in vsak mesec ponovno upam da bo ratalo.
Držim pesti zate nejkag, da se čimprej psihično pobereš toliko da bosta ponovno začela delati na bebiki. Kar bo pa bo - boriti se moramo naprej.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?