|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glasba
17.7.2007 13:49:02   
Caarmen
Mene pa zanima ali je katera v nosečnosti posluša Mozarta ali Vivaldija? Jaz sem ju poslušala nekje dobro polovico nosečnosti, potem pa sem postajala nemirna nemesto sproščena. Se je kateri zgodil enako?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glasba
17.7.2007 13:51:55   
gagy85
jst sm v 16.tednu pa mi fant skos pušča klasikouser posted image
baje da dobro vpliva na otroka bomo vidl januarja....user posted image

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glasba
17.7.2007 13:56:18   
TinkiBinki
Poskusi s kakšno drugo klasično glasbo, ni nujno da je ravno Mozart. Priporočam kake Bachove violinske koncerte, če pa poslušaš Il Divo, pa tut ne bo slabo...:).

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glasba
17.7.2007 16:35:24   
andreja2000
Jaz poslušam Mozarta še preden sem zanosila ker sem vrjela,da bo to tudi vplivalo na mojo zanositen,saj nama skoraj dve leti po izgubljeni pikici ni ratalo.No,zanosila sem takoj naslednji mesec in sem sedaj v 20 t ,pa še vedno poslušam vsak večer Mozarta,če prav sem ga od začetka morala imeti zelo na tiho,sedaj pa sem se privadila in mi prav paše njegova glasba pred spanjem.Upam,da user posted image  tudi user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glasba
18.7.2007 12:56:20   
Solero
Jaz poslušam in izvajam klasiko že celo življenje, pa se včasih najbolj sprostim s kako Metalico. :) Ali pa čisto tišino.
Poslušajte tisto, kar vam samim paše, ker to ugodnost bo čutil tudi otroček. Pri tem pa naj bo kvaliteta izvedbe na 1. mestu, šele potem zvrst.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?