|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Calliste-Šelihova
10.7.2007 15:08:20   
Tjuša
Živjo.
Sem nezadovoljna pacientka dr. Šelihove. Kot piko na i bo septebmra vrnila koncesijo, tako bom noseča ostala brez g. Sem jo hotela že prej menjati, pa me ni nihče sprejel (Domžale). Baje da so nosečnice dolžni sprejeti, če nimaš svojega g že izbranega. Kaj pa v primeru ko ga zgubiš na sredi nosečnosti? Veste za koga, ki sprejema na novo?user posted image

Hvala in lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Calliste-Šelihova
10.7.2007 16:28:09   
Erdbeere
aja, da bo koncesijo vrnila...to pa ni dobro :(((

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Calliste-Šelihova
10.7.2007 16:34:00   
Tjuša
Stran: [1]

Ja, se dela mal francoza. Večina sploh ne ve za to. sem tudi sama izvedela po naklučju, ko je sestra enio pacientki rekla, da bo morala po recept drugič k drugemu in tako. Pol sem pa prašala, kako bo z nami nosečkami, in je rekla da me seveda lahko ostanemo a samoplačniškouser posted image , vse se plača, vsk krvni test ali test urina, pač vse, tud če te mal lepš pogleda.user posted image

Jo menjam ob prvi priliki. Ker mi že prej ni bla všeč, ne vem zakaj bi pri njej plačevala, če lahko plačam enako pri boljšem g (če me še vedno ne bo nihče sprejel na koncesijo.)


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Calliste-Šelihova
10.7.2007 18:06:02   
soni
Tudi sama sem pri Šelihovi. Jutri imam pregled pa se bom še dodatno pozanimala. user posted image

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Calliste-Šelihova
10.7.2007 21:22:33   
eya
Pa kako je to možno, da v zdravstvenem domu niti ena g ne sprejema? Ko sem se jaz prijavljala, me je brez problema vzela Strahova (pred cca 2. leti).

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 7:30:56   
Tjuša
Hm, ja. Tako so rekli sestri, ki je spraševala prejšnji teden, sama bi šla prvič in še nima izbranega g. Sama grem v akcijo danes. Katera ne bo delala, pa da vzamem vsaj telefonsko številko. Pol pa v akcijo!user posted image

Prav na živce mi gre še tale zaplet. Zdaj bom pa z bušijem letala za g-ji.user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 7:38:23   
orhideja75
Tudi jaz sem pacientka dr.Šelihove in mi tole ni prav nič všeč. Se bom morala tudi sam spustit v akcijo za novo G, ker se tudi bliža pregled. Javi, če boš imela kaj več informacij. Tudi jaz bom poskusila pri dr.Strahovi. Sem same dobre stvari slišala o njej.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 7:51:06   
puri
Dr. Strahova ne sprejema vač novih, 14 dni nazaj je sestra rekla, da jih ima veliko preveč in da jih bo treba celo zmanjšat, ker ima preveč dela.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 7:51:27   
Tjuša
HM, ja, tudi jaz upam nanjo. Vendar sem slišala, da ji je tudi malo greben zrastel, kar je tako popularna in uspešna. Da mi ne bo še ona v privat ušlauser posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 7:55:35   
orhideja75
Ampak tole pa sploh ne razumem. Kaj se sploh gre tale Šelihova. Ona ima tolk velik pacientk, ja kje pa bodo vzel vse njene "stranke". Ne vem, če ji bo katera ostala, ki bo plačevala.
Bom danes poklicala, da se še jaz pozanimam.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 8:04:37   
Tjuša
Jaz že raje grem potem drugam plačevat za g. usluge. Tako zelo pa nisem zadovoljna z njo, da bi potem še ostala.

Mogoče pa ravno na to računa: da nas drugje ne bodo vzeli in bomo prisiljene ostati pri njej in ji dnarčka nosile. Jok, to pa neuser posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 8:24:24   
janči27
Oj, tudi jaz hodim k dr. Šelihovi, v petek imam pregled.
Zdaj sem se pa kar malo zaskrbljena ratala. Rok imam novembra.
Tudi jaz ne bi plačevala, se mi pa zdi da je pri Šelihovi tako, da ful obrajta nosečnice in te tudi posluša.
Do ostalih je pa spet druga zgodba... če te sploh njena sestra spusti do nje.... 
Malo me skrbi kako bom obravnavana drugje, če sredi nosečnosti zamenjam gin. ?

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 8:44:04   
Tjuša
Tudi jaz imam rok novembra, 7.11. Saj je res prijazna, ampak dokler je vse v redu.
Moja izkušnja je, da za kaj več kot tisto strogo kar ti pripada na koncesijo, se pa težko potrudi. Npr. pri prvem sem pri njej naredila tudi pregled za ns, ki je seveda plačljiv, na koncesijo mi je naredila le morfologijo, tisti pregled za ns je pa računala pa še hkrati pisala kot na koncesijo. Ostalo sem morala vse plačati. Pa saj nima veze, so bile še druge stvari, ki so me zmotile. Itak ima pa vsak svoje muhe in ni rečeno, da bi bil kateri drug g kaj drugačen. Se mi pa zdi malo za malo, da nas niti ne obvesti o svoji odločitvi, pač slišiš "slučajno".

(odgovor članu janči27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 9:36:35   
janči27
No jaz zaenkrat nimam negativnih izkušenj z njo. Razen s sestro.
Itak pa vsi samo gledajo kako bi prišli do denarja.
Je pa res, da tudi mene moti tak odnos od svojih pacientov, lahko bi vsaj na vrata napisala obvestilo, da bo prenehala s koncesijo, da bo še vedno skrbela za svoje stranke vendar samoplačniško v kolikor si to želijo.
Že mogoče imaš kakšno informacijo o dr. Strahovi ?
Kaj pa ginekologi v leonišču, baje tudi niso slabi oz. je prednost pri njih v tem, da so zraven porodnošnice in ti ni teba kaj preveč čakati če imaš kakšne posebne preiskave.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Calliste-Šelihova
11.7.2007 9:45:49   
Tjuša
Nimam še informacij. Sem v službi, pa ne morem v akcijo. Potem popoldne grem in bom sporočila kako in kaj. user posted image

(odgovor članu janči27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Calliste-Šelihova
12.7.2007 17:46:09   
soni
Včeraj sem izvedela prav od nje, da bo dala koncesijo nazaj in da naj se sama odločim, ali ostanem pri njej ali ne. Je pa res nerodno ravno zdaj v nosečnosti iskati drugega ginekologa.

(odgovor članu Tjuša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Calliste-Šelihova
19.7.2007 9:33:19   
ursikazala
No, lepa reč... Tudi meni ni noben nič rekel v ambulanti...
Ko sem sestro prosila za napotnico za porodnišnico za posvet zaradi mojega slabega stanja s pljuči (astma) - ker me do zdaj Šelihova ni nič zares vzela in sem rekla, da moram vseeno to malo raziskat in poiskat nasvet pri porodničarjih, je bila precej osorna, če grem po drugo mnenje, ali kaj... MISLIM HALO.
Tudi meni se zdi, da ni več tam tako, kot bi moralo biti... in kot je ena napisala, ko je vse v redu, je okuser posted image  

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Calliste-Šelihova
19.7.2007 10:30:34   
pikceva
Ursikazala, če imaš astmo, pojdi raje (magari večkrat) k pulmologu. On ti najbolje svetuje. Mene so takoj, ko sem zvedela, da sem noseča poslali k njemu. Naredi ti kontrolo in morebiti ti tudi med nosečnostjo zamenja zdravila. Vsaj meni jih je. Mi je pa rekel, da ob vsakem sumu na poslabšanje pridem mimo. Tako, da se raje obrni kar direktno na svojega pulmologa, pa ti bo on vse uredil. Vsaj upam, no.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Calliste-Šelihova
19.7.2007 10:32:55   
pikceva
In sploh pa, so meni rekli, da v primeru, da se ti ob porodnem terminu stanje izredno poslabša, naredijo CR. Seveda zaradi pomembnosti kisika zate in za dojenčka.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Calliste-Šelihova
19.7.2007 11:44:11   
ursikazala
Ja, saj grem k pulmologu in s temi izvidi potem na posvet k Dr. Cerarju... da bodo recimo v porodnišnici pripravljeni, če se kaj zakomplicira - pa tudi mene skrbi, ker ne bom mogla predihavat popadkov... zaradi bolečine se  znam dušit v kašlju... (to me že zdaj matra ob najmanjšem naporu).
Ko sem sestro klicala (ker je Šelihova na dopustu), je pa bila vsa osorna nekaj glede napotnice , da če iščem drugo mnenje... Ja a mi bo ona zrihtala anestezista v porodnišnici mogočeuser posted image .
Da naj prinesem pulmološke izvide, potem se bo pa zdravnica odločila, ali mi bo dala napotnico za posvet v porodnišnici, ali ne... To me je pa malo zmotilo, sorry. Brez neke zaskrbljenosti in empatije.

Ne vem, začenja me pri njej malo motit, da si bolj tekoči trak. Prijateljica je izgubila otročka pri 7. mes zaradi krvavitve v začetku nosečnosti (zaradi česa se plod ni razvijal) - je sploh ni takrat dala na bolniško, pa je krvavela kar dobro en teden...

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Calliste-Šelihova
19.7.2007 11:45:08   
ursikazala
PS. ... posvet bom pač plačala samoplačniško, če bo treba, ampak se ti blesavo zdi...

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?