|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo me potolažite
19.7.2007 16:55:46   
dadica
Iz presnete baje radovednosti sem šla danes na samoplačniški Uz .Glede na zadnjo user posted image sem noseča 6t+4D, in so mi zagotovili da se mora videt plod.Ko pa mi je naredil Uz je bila samo prazna vrečka velika 11,9 mm in mi je doktor rekel da sem noseča komaj 6t+1d,se pravi tri dni manj. A je možno da se res še nič ne vidi ker sem premalo noseča?
Je pa res da sem bila pri sinu v istem času na uz v 6 tednu in smo videli plod in utrip.Ali je možno da imajo v bolnici boljši uz kot v fontani!

Prosim za malo odgovorov in vaših izkušenj ker sem danes res čisto user posted image user posted image

lp dadica

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 19.7.2007 21:50:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 17:01:55   
Daschi
Seveda!
saj vem, kako težko je to čakanje, ko se ure vlečejo v nedogled, ko si želiš, da bi minilo vsaj prvih 10 tednov in bi bil 1000% prepričan, da je vse v najlepšem redu. Ampak... nič drugega ti ne morem reči kot, da pač počakaš še kak teden. Vsaka nosečnost je pojem zase, zato je brez pomena enačiti s prejšnjo.
vso srečo!

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 17:03:26   
amaya
ja pa kaj ti je G rekel?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 17:05:03   
lana38
Veliko je odvisno od UZ naprave. Pri meni je moj G videl v vseh 3 user posted image  že plod in srček med 5. in 6.T. Glede na to, da omenjaš Fontano, sklepam, da si iz MB. Moj G dela danes popoldan do 19h. Je pa to dr. Lukman iz Ptuja. Ordinacijo ima nad trgovino Spar pri avtobusni postaji. Ima enega najsodobnejših UZ. Ker ti Ptuj ni daleč, lahko poskusiš, če te vzame. Tel. 7800930.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 17:11:22   
mml
Dadica jaz mislim, da ni panike user posted image . Jaz sem bila na prvem pregledu, ko sem bila glede na M noseča 6 4/7, glede na moje izračune točno 6 T in se ni videlo razen rumenjakove vrečke še čisto nič, no po tem sem imela čez dva dneva rjav izcedek in čez en dan spet UZ in je bilo stanje povsem enako (pa imajo zelo dober nov UZ aparat v porodnišnici), no po tem pri 9 4/7 je bilo pa vse OK. Se pa presneto vlečejo tile tedni in dnevi. Tako da nikar ne obupuj, ker bo vse OK

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 17:37:29   
ašun
Pri meni se je plod videl šele v 7t 4d

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 18:19:38   
koala
Drage moje, saj vem kako presneto težko je čakati na prvi pregled, samo ni kar brez razloga, da naročajo v tednih nosečnosti kot naročajo.
Tvoja nosečnost je še zelo mlada in ima vse možnosti da se konča z zdravim user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MALO MEPOTOLAŽITE!
19.7.2007 18:27:36   
Anonimen
NAj te potolažim pri meni se je v 1. nosečnosti videl plod v 6t, pri drugi pa šele po 7 tednu. user posted image

Držim ti pesti

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Malo me potolažite
19.7.2007 18:32:06   
tia01
Nasploh pravijo ginekologi, da radi delajo uz-je po 7. tednu, ker se do takrat lahko še ne vidi. Tako da brez skrbi, če bi bilo kaj narobe bi šlo najverjetneje že naprej. Tako da čestitke za nosečnostuser posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 19.7.2007 21:50:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Malo me potolažite
19.7.2007 23:57:32   
pajac
edinkrat, da sem jokala v tej nosečnosti je bilo zaradi lastne neučakanosti. UZ 6 tednovi in 5/7 a prazna vrečka. Čez 14 dni user posted image


user posted image user posted image user posted image Kar koli ti napišemo, bo čakanje hudičevo težko... zato ne skrbi vnaprej, zdaj moraš biti user posted image vse bo OK!!!!

Srečno




_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu tia01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Malo me potolažite
20.7.2007 8:07:16   
pikceva
Res ni panike. Meni se je videlo komaj v 8..

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Malo me potolažite
20.7.2007 9:16:58   
Pingvinčica
Meni se je plodek danes že videl velik 4mm noseča pa sem po izračunih G 5t in 6d po zadnji M pa 7t. Tako da lahko da je prišlo do oploditve kasneje kot misliš. Nič ne skrbi, saj bo vse uredu, mora biti.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Malo me potolažite
20.7.2007 15:57:27   
ljubljana
Ja mene so pa na prvi pregled naročili šele v 11T. Pa se je že vse vidlo.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Malo me potolažite
20.7.2007 15:59:49   
ursikazala
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Ja mene so pa na prvi pregled naročili šele v 11T. Pa se je že vse vidlo.


meni isto, 11. teden... sem bila pa čist out do tega prvega pregleda in ko mi je rekla, da srček bije, sem kar zajokala od sreče in olajšanjauser posted image user posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Malo me potolažite
20.7.2007 16:02:01   
ljubljana
Komaj čakam na 20 - 25 T ko bom šla v Dravlje na 3D ultrazvok posnet en filmček. Pa na UZ 16.8. Ko bomo zvedli za spol. 

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?