|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče: laboratorij, CTG in pregled
22.7.2007 11:54:35   
guppy
Živjo!

Jutri imam v Leonišču CTG, laboratorij in še pregled. Zanima me, kakšen je postopek - ali moram najprej it dvignit karton ali najprej opravim CTG in laboratorij... ima katera izkušnje s tem?

Ne vem, če bi bilo prijetno, da medtem ko čakam na CTG (baje so kar gužve?) po hodnikih klicarijo moj priimek za izvide laboratorija ali pa pri ambulanti. Kako ve storite v tem primeru?

Pa še to: Ali za CTG rabim kak "papir" ali to samo prideš tja in se usedeš v vrsto?

Hvala za napotke user posted image !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leonišče: laboratorij, CTG in pregled
22.7.2007 12:22:40   
Anonimen
Najprej greš v laboratorij, potem greš na CTG in nato po karton in v ambulanto. Če je pred ambulanto gneča, lahko tudi pred CTG dvigneš karton, da ne boš po CTG predolgo čakala.
Jaz imam to srečno, da je moj G zraven CTG. Meni je sestra na nalepko napisala, da moram na CTG - tako kot ti napiše za laboratorij ali pa kdaj se moraš za naslednjič naročit. Ne vem, če pa so te nalepke ustaljena praksa.

Dobro opraviuser posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leonišče: laboratorij, CTG in pregled
22.7.2007 12:25:47   
Anonimen
živjo!user posted image
 
Jst ti lahko povem kako je, če imaš osebneg agin. v Leonišču, ne vem pa kako je, če te tja napoti kdo drug.
 
Tko je, pregled je nazadnje...najprej pogledaš kje je manj gužve , na CTGju ali v labaratoriju. Če se odločiš, da daš naprej vodo in kri oddideš v labaratorij v 3.nad in oddaš listek oz. napotnio za kri in vodo, ki jo dobiš od svojega gin.,že pri prejšnjem pregledu  in čakaš, da te pokličejo, potem  oddaš vodo in kri in zopet čakaš na izvide. Včasih gre hitro včasih se pa malo zavleče. Potem ti sestra da izvid in izvid spraviš do pregleda.
Na CTGju se pa zna zgodit, da boš ful čakala, pa te nočem strašiti samo upam,da boš pripravljena, ker imajo en ctg napravo v celi stavbi.
Potem pa z ctg izvidom in urinskim izvidom oddieš do sprejema v 2. nad v Sprejemno pisarno in tam poveš pri komu in kdaj si naročena.
Ampak, sej pravim to je posotpek za vse, ki imamo tam gin. če pa si bila poslana na Leonišče od koga drugega ti pa svetujem da greš najprej v Sprejemno pisarno pa ti bodo tam sestre razložile!
 
Čim manj čakanjauser posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leonišče: laboratorij, CTG in pregled
22.7.2007 12:28:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

Živjo!

Jutri imam v Leonišču CTG, laboratorij in še pregled. Zanima me, kakšen je postopek - ali moram najprej it dvignit karton ali najprej opravim CTG in laboratorij... ima katera izkušnje s tem?

Ne vem, če bi bilo prijetno, da medtem ko čakam na CTG (baje so kar gužve?) po hodnikih klicarijo moj priimek za izvide laboratorija ali pa pri ambulanti. Kako ve storite v tem primeru?
ctg in labaratorij nista v istem nadstropju tko, da ne moreš biti na obeh koncih hkrati.

Pa še to: Ali za CTG rabim kak "papir" ali to samo prideš tja in se usedeš v vrsto?
sej res...še tole...tko kot ti je Žabonka napisala, pri sestri dobiš nalepko kjer ti napiše CTG ampak lahko greš tudi brez te nalepke, sej jst sem šla in ni bilo nobenga problema.
Hvala za napotke user posted image !

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leonišče: laboratorij, CTG in pregled
22.7.2007 14:03:26   
guppy
Joj, zlate ste :)

Drugače imam osebnega G v Leonišču, samo ne pri CTG, ampak v 3. nad., pri laboratoriju. Jutri grem pa k nadomestni G, za katero pa res ne vem kje je in bi se rada dobro organizirala, da ne zgubim preveč časa.

Sestra mi je sicer dala nalepko, na kateri je pisalo "CTG", ampak mi jo je tista gospa na naročanju potem vzela, ker je gor pisalo tudi, kdaj naj me naroči. Bom šla brez, kot pravi poopsie.

Torej: naprej laboratorij in CTG, potem po karton in k zdravnici. Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?