|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice v savudriji-DPM TRBOVLJE
6.8.2007 21:39:43   
mamka2x
Živijo,Oglašam se ker upam, da mi bo kdo lahko kaj sporočil-a.Naši otroci so šli z DPM-Trbovlje na letovanje v Savudrijo 6.8.07;Pa me zanima, če kdo kaj ve npr. to kako so, kaj delajo...user posted image Zelo me skrbi. ker je naš prvič odšel sam na letovanje kam. No, kaj informacij?


Pisanje z velikimi črkami je kričanje.

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 7.8.2007 18:18:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice v savudriji-DPM TRBOVLJE
6.8.2007 21:59:11   
brina_3
Nič naj te ne skrbiuser posted image
Ko so prišli v Savudrijo so šli na kosilo(po kosilu imajo 1 urni počitek),nato so se namestili v sobe in razpakirali prtljago.Po zgoraj omenjeni uri počitka pa so se namenili na plažo,kjer so si ogledali kje se bojo kopali.Verjetno so že igrali kakšno odbojko,košarko ali nogomet.Po aktivnostih na plaži pa so se odpravili na večerjo.Po večerji so se stuširali oblekli za vn in odšli na ples,ki je vsak večer do 10 ure zvečer.Ob 10ih se bodo odpravili v hišo ter se počasi odpravili spat.Nato pa je vsak dan podoben opisanem in verjemi užiwali bodo še bolj kot si misliš.user posted image
Naj te ne skrbi user posted image

(odgovor članu mamka2x)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice v savudriji-DPM TRBOVLJE
7.8.2007 14:34:12   
mamka2x
najlepša hvala za repliko,res me je bilo že groza.Nevem zakaj nič ne poročajo po radio Kum?Jaz pa kot nora poslušam,namreč radio,da slišim kaj novega,a še enkrat niso poročali.Ampak vam moram povedati,da so naši otroci odšli včeraj ob 14.uri,tako da verjetno,če je tudi vaš otrok tam,nista odšla z istim avtobusom,oz.,uri.A ne?user posted image Če bo kaj novega,vas prosim za dodatne informacije,res zaželene vsakršne novičke.Pa upam,da se bojo naši mejčkinčki imeli res lepo.

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitnice v savudriji-DPM TRBOVLJE
7.8.2007 17:28:53   
brina_3
Sama še nism mamica,vendar vem kako je na takšnih letovanjih,ker sem tudi sama hodila z DPM na morjeuser posted image
Javljajo se pa otroci ponavadi ob nedeljah v oddaji otroški cici vrtiljak.

(odgovor članu mamka2x)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitnice v savudriji-DPM TRBOVLJE
7.8.2007 18:40:47   
barrbara
Da te3 potolažim... Jaz delam na DPM, sicer ne Trbovlje, ampak hodimo pa tudi z otroci na letovanja, in če je karkoli narobe, takoj obvestimo starše, javimo pa po radiu samo prihod, tako da nimaš kaj skrbet. Sigurno tvoj sin na dopustu uživa še zate! user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?