|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički ugodno
23.7.2007 9:42:25   
amaya
Med brskanjem po internetu sem naletela na italijasnko spletno stran, kjer se vozički prodajajo ceneje kot pri nas. Naj navedem primer. Sama iščem Quinny Buzza. Pri nas bi odštela za vse tri elemente, torej košaro, jajček in voziček, dobrih: 717 eurov, v Italiji pa 659 eurov. ČE TO NI BIZNIS user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 23.7.2007 13:39:00 >


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički ugodno
23.7.2007 10:18:33   
pina-1
amaya edini faler ki ga ta trgovina ima, da ne dostavlja izven mej italije. Moraš met nekoga tam, h kateremu ga bodo pripeljali. Je moja sodelavka pri njih vzela BUZZA in so ji tako povedali. No ona si je zrihtala...

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozički ugodno
23.7.2007 10:35:12   
Anonimen
Ma v Italiji so vozički itak cenejši. Jaz sem ga kupila v Monfalcone, 100€ in še nekaj malega razlike.

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički ugodno
23.7.2007 11:45:06   
mala pikica
Pa so res veliko cenejši. Od peg perega modularni sistem stane pri nas cca 645 €, na tej strani pa samo 529 €. In kje naj najdem koga v Italiji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički ugodno
23.7.2007 14:08:35   
Anonimen
Mala pikica, jaz sem šla lih po PP Modular system tja dol, v Monfalcone. Res pa, da mi je blizu (20min), ti pa si kar daleč. In zdraven so mi dali še full popusta (kar tako, ker sem full nakupila v trgovini) + popust na gotovino + darila!!! Se je splačalo!

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički ugodno
24.7.2007 16:06:28   
amaya
Ma mislim, da se da dogovorit tudi s kakšnim skladiščem. Tako je moj dragi kupil čelade...pa nima nobenega v trstu. Dostavili so mu jih po hitri pošti v neko skladišče in jih je šel samo dvignit. Ga bom malo povprašala kako je to. me je pa ful šokirala razlika v ceni.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički ugodno
24.7.2007 16:09:44   
amaya
mala pikica: vzami si soboto fraj pa pridita z možem malo na obalo in gresta v Monfalkone (20 min od Trsta). Kolegica iz Slovenskih Konjic je enako naredila in je kar v Italiji kupila, ker se bolj splača. Če pa želiš ti lahko jaz pogledam. Mogoče bova z dragim to soboto odpeketala do tam. Pošlji mi zasebno sporočilo, če želiš...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vozički ugodno
24.7.2007 18:01:12   
amaya
na spletni strani E-BABY: je še ceneje: qinny trio za 599 evrov.

sem se pozanimala glede tistega prej: moj je to naročil preko hitroe pošte, ki ima skladišče v Trstu in ti oni to skladiščijo. Tako da ne rabiš nobenega iz Italije


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?