|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:23:06   
zala007
živjo mamice.

vem da je bilo o tem že dosti govora ampak vseeno bom še enkrat znova načela to temo. v petek gremo na morje na slo obalo, in me zanima vaše mnenje. kopati otroka v morju ali ne?
kako ste kaj ve svoje otročke dale v vodo ali ne?

lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:25:43   
piščanc
naj ti bo edino merilo njegovo zadovoljstvo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:30:55   
Pikca
odvisno od temperature morja - v prav mrzlo ga jaz ne bi dajala, kvečjemu nogice. če pa bo morje toplo in bo malemu všeč, pa ja

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:31:44   
Anonimen
Če mu bo všeč, zakaj ne?

Pa mislim, da ga je dobro umiti s sladko vodo po vsakem kopanju v morju, ker je pri tej starosti koža še malo porozna.

(odgovor članu zala007)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:32:22   
srki
Včeraj se je na Kolpi kopala ena 7 mesečna deklica. Glede na to, da so temperature morja dost visoke, bi jo dala v vodo, če bo seveda hotela biti v njej.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:33:42   
ally1
mi smo bili pred 3tedni in je bila voda 25-27st. pa sem mu malo namočila nogice in mu ni odgovarjal, mu je šlo kar na jok. Poizkusi in boš videla njegovo reakcijo, drugače pa vzemi bazenček (mi smo ga imeli čisto majhnega premer 40cm) in vodo pogrej ter ga malo kopaj notri, mogoče mu bo to odgovarjalo.

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

naj ti bo edino merilo njegovo zadovoljstvo

user posted image se čisto strinjam s to izjavo.
Pa uživajte na polno na morju user posted image

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:37:14   
Naja30
Kot so ti svetovale druge, mu najprej namoči nogice, da vidiš, če mu bo odgovarjalo. Če bo zadovoljen, pa kar kopat user posted image

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:45:21   
gumbek
Midva sva se kopala pri 6.5 mesecev in je užival.

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:46:53   
srki
Joj, naš pa noče in noče v vodo dklje kot do kolen, pa je tri leta star. No, ko bo pripravljen, bo že šel.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:47:22   
Spark
Mi smo našo princesko prvič peljali na morje ko je bila stara 7 mesecev. Želela sem ji namočiti nogice in je bil full jok. Tako da smo še nekajkrat poskušali, pa ji ni bilo všeč, čeprav je doma v vodi full uživala. Tako da sva imela s seboj še en tak mali čolniček, pa sva ga naplonila z vodo, in pustila da se malo pogreje, potem pa čof noter. To pa je bilo uživanje 100 na uro. Za primerjavo, istočasno je bil na plaži še en par, s punčico približno enake starosti-ta punčka je pa v vodi full uživala. Tako, da je odvisno od dojenčka. Lahko da mu bo všeč, lahko pa da ne.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 14:47:33   
Putka
Prejšnji teden smo se vrnili iz Istre, tamala je stara še ne 3 mesece, pa smo jo do pasu namočili, je prav uživala.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 21:11:59   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Joj, naš pa noče in noče v vodo dklje kot do kolen, pa je tri leta star. No, ko bo pripravljen, bo že šel.


Kok je meni to znano user posted image . No letos je en dan celo šel v vodo, ko je bilo morje čisto, čisto mirno.user posted image  

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 21:53:37   
bilbo
Naša Nia je bila stara 4,5 mesece ko je bila v morju v Rabcu v začetku julija in je ful uživala.
Drugače je zdravnica rekla, naj je nikar ne dajemo v bazen z klorirano morsko vodo.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
23.7.2007 22:08:53   
eya
Ja, morska voda je čisto ok za ta male, pa še topla je zdaj. Bazeni so bolj problematični.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
24.7.2007 11:15:32   
alja01
Pred enim tednom smo prišli z našega dopusta, tudi jst sem bla na začetku skeptična kako bo naša user posted image  (stra je bila 7, 5 m ko smo bili na morju) prenašala vse skupaj. Najprej smo ji v mali bazenček natočili morsko vodo in je prav veselo čofotala, ja pol smo jo pa v morje mal namočil najprej nogice in potem postopoma celo telo. Na koncu je bila prav jezna ko smo jo zavili v brisačo in prekinili njeno uživanje v vodi.
Počakaj, nič si prej delat skrbi, saj se bo vse samo odvijalo. Pa uživajte!

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
24.7.2007 12:00:14   
Lenny
Lani je bil naš mini star 3,5 mesece. Nismo pretiravali, malo je namakal nogice, pa stisnjenega k sebi sem potopila do ramic. Počasi in brez panike. Enim je všeč, drugim ne, tako da pravila po moje ni. Letos pa dobi Freda in lahko plava user posted image

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
24.7.2007 13:13:55   
zala007
punce najlepša hvala, bom poizkusila ker doma v vodi ful uživa upam da bo tu v morju edino ne vem ali ji oblečem majčko zgoraj ali samo fino namažem s kremo?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
25.7.2007 17:53:26   
lencica
Naša še ni 5 mesecev pa se je kopala v morju. Pa na bazenu tudi. Vse OK! Na začetku je malo zajokala, potem je bilo pa vredu. Morska voda je pa sedaj kot mlaka. Sploh se ne shlediš v njej. V vodi sva bile po 10 min.

Lepo se imejte. Pa ne preveč kompliciat!

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu zala007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 5,5 mesečni otrok in morje
25.7.2007 20:57:35   
Bonnie_RR
Nik je bil lani na morju star 4,5m in se je namakal v morju in otroškem bazenčku z morsko vodo. Mu je bilo ful všeč, kar protestiral je, ko smo ga dali iz vode. Nismo ga pa pretirano kopali, ker je bila takrat voda hladnejša kot pa recimo letos, ko je že skoraj pretopla.

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?