|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vnetje nožnice
3.8.2007 17:00:13   
Anonimen
Zdravo!

Mene zanima, če vnetje nožnice kaj vpliva na zanositev. Imam namreč od user posted image  povečan nožnični izcedek, in vmes se najdejo kakšne rumene grudice. Drugač me nič ne srbi ali peče od spodi. H ginekologinji ne morem, ker me je že 2 krat nadrla in rekla, da moram počakat do konca novembra ko imam obvezen pregled ki je na 3 leta. Kaj naj naredim. Grem do osebnega zdravnika in mu to povem?


Sandra
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vnetje nožnice
3.8.2007 17:08:44   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo!

Mene zanima, če vnetje nožnice kaj vpliva na zanositev. Imam namreč od user posted image  povečan nožnični izcedek, in vmes se najdejo kakšne rumene grudice. Drugač me nič ne srbi ali peče od spodi. H ginekologinji ne morem, ker me je že 2 krat nadrla in rekla, da moram počakat do konca novembra ko imam obvezen pregled ki je na 3 leta. Kaj naj naredim. Grem do osebnega zdravnika in mu to povem?


Sandra

Kaj za  enga user posted image  imaš ginekologinjo?Če gre za vnetje,kar v tvojem primeru gre, te mora G sprejeti in dati ustrezen antibiotik ali svečke.
A ti moreš pa do novembra čakat da se razvijejo orng glivice,pol te bo pa pogledala. user posted image  Jaz bi G takoj zamenjala.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vnetje nožnice
3.8.2007 17:15:16   
zorica



ZAMENJAJ GINEKOLOGA TAKOJ




(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vnetje nožnice
3.8.2007 17:21:38   
sonček33
Ne se hecat. Zamenjaj ginekologa takoj. Tu se ni za hecat res.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vnetje nožnice
3.8.2007 18:11:06   
mukla
Če bi men G to rekla, bi ji povedala svoje, pol pa povedala, da sva zaključle. Halo???? Zamenjaj G TAKOJ!!!! Sej ni edini na tem planetu!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vnetje nožnice
3.8.2007 19:30:29   
Anonimen
To je pa že absurd. Kako so lahko taki ljudje sploh zdravniki? Groza. Poišči si novega ginekologa, čimprej, ko boš imela dogovorjen datum, pa pojdi po karton k stari G in jo pošlji nekam. Še vseeno boš verjetno kje drugje na vrsti kot pa tam.
Aja, pojdi nujno k svojemu splošnemu zdravniku in mu povej, kaj je,,..... on ti bo dal zdravila in ti mogoče napisal celo napotnico.

(odgovor članu mukla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Teh 9 stavkov NE recite paru, ki (še) nima...
Prikrita sporočila v teh najpogostejših stavkih, ki jih sprejemajo pari brez otrok, povsem spregledajo občutke strahu, d...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?