|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi premiki!!!
21.5.2008 10:40:58   
Anonimen
zanima me....punce na forumu pišejo kako že v 8t vidijo na uz kako je user posted image premika,no jaz sem imela do sedaj tri uz,sem  nosečka 8t2d pa se vidi plodek ki pridno raste,utrip srčka...uglavnem vse je v najlepšem redu!!!!tako pravi moja g!!!malo me pa skrbi ker se mi po slikah od uz zdi kot da je skoz na istem mestu,da se sploh ne premika in samo lepo raste!!!kot da skoz spiuser posted image user posted image user posted image a se vam to zdi čudno???ima katera take izkušnje???kdaj ste ga prvič na uz videle da se  premika????hvala za vaše odgovore...saj vem da sem prevelik paničar!!!ne mi zamerit
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:43:45   
konina
na slikah pa res ne moreš ocenit, če se premika. Sploh v tem tednu še ne. Na UZ vidiš morda kako rokice premika ali pa malo miga kot črviček. Prevale pa praviloma še ne delajo tako zgodaj. Kar pomiri se, zaupaj G, da je vse v redu in uživaj v nosečnosti. user posted image

Lp, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:46:44   
spelka12
Jaz sem premike videla šele na nuhalni v 12t.
Pomiri se, še prekmalu bo delal/a salte.
LP

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:47:52   
Anonimen
nisem mislila po slikah da se premikauser posted image user posted image user posted image user posted image to sem mislila ko sem pri svoji g in ga gledam na ekranu ko imam uz....na slikah se mi pa zdi kot da je skoz na istem mestu!!!!

(odgovor članu konina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:50:34   
srki
Ah, saj ga tudi jaz na UZ ne vidim (24 t), kako brca, pa še tisto napravo skoz sem in ke premika, tako da točno ne vidim. Važno, da boš čutila, ko se bo začel premikat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:54:27   
smigli
Verjetno ga(jo) presenetite med spanjem user posted image . Moj se je vedno premikal kot vrtavka in je še vedno tak. To je zgolj slučaj.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 10:58:03   
kristinaj
pri 8t se ne premika nič razen srčka. plodek je samo ena pikica brez glave okončin, kaj se če premikat....

potem pri naslednjem uz, pri nuhalni svetlini pri 3m, pa je že velik ene 8cm, ima glavo in okončine in že pridno poskakuje po plodovnici.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 11:02:23   
Andromeda
Jaz tudi mislim, da je 8 tednov še prezgodaj za premike.Jaz sem imela 1. UZ v 10. tednu, natančneje 9.tednov in 5 dni, pa se je takrat že premikal, skakal je gor pa dol in mahal z rokicami. Počakaj na NS, boš videla kako se bo tam premikal - razen, če ne bo ujet v fazi spanja...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi premiki!!!
21.5.2008 12:47:43   
lana777
Brez panike, če pravi G, da je vredu ... Počakaj na nuhalno!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi premiki!!!
24.5.2008 18:35:34   
jocika
jst sem tud mela prvi UZ pri desetih tednih in je migala z rokicami, nogicami... nikol ne bom tega pozabla. Prav jokala sem od sreče in presenečenja. Ampak so to vse še samo refleksni gibi. Pri 8 t pa najbrž res še ni takih premikov. Čisto malo še, pa boš videla pikeca, kako miga. Najlepše je pa potem pri koncu četrtega meseca, ko ga začutiš...

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?