|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menjava cucljev
3.12.2007 15:29:49   
drobižek
A je nujno menjati cucelj na flaški? Naša ima dober mesec in sem slučajno zasledila, da je treba že v drugem mesecu zamenjati cucelj. Imam pa flaške od aventa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 17:34:21   
Anonimen
V BC je rekla, naj menjamo na pol meseca ali vsaj na en mesec, čeprav je silikon. Čeprav pri prejšnjih dveh se nisem tega držala. Tudi od Aventa.LP

(odgovor članu drobižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 17:39:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
V BC je rekla, naj menjamo na pol meseca


user posted image  Ma itak, da je tako rekla - biznis je biznis oz. denar ne smrdi user posted image
 
Bom iskreno povedala: jaz sem jih pri obeh puncah menjala na tri mesece.
 
Je pa res, da sem cucelj z eno luknjico že kar hitro zamenjala s tistim na dve - še pred enim mesecem od začetka uporabe user posted image  Pa ne zaradi obrabe user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 18:04:30   
kawasakica
je pomembno al je cucelj iz silikona al lateksa user posted image  je kateri za daljšo uporabouser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 18:06:18   
Moyca_
ne ni treba menjati če je vredu in ga redno čistiš,...

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 18:35:09   
ajdaN
A tebe zanima glede velikosti mogoče? Mi smo jih menjali kasneje, kot piše na škatli. Eno luknjo je imel do 3. meseca, dve do šestega... Na un cucelj s pretokom je šel šele po enem letu.

Časnovno jih pa uporabljamo dokler se ne "strga" - ponavadi v stroju, ker ga pretrdo nataknem na palčko. Ima pa ene in iste tudi pol leta in več - saj zgledajo čisto OK.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 21:30:23   
Anonimen
Iz silikona je sigurno za daljšo uporabo. Iz lateksa pa postane tak, sluzast, sčikan, tako, da ga je potrebno pogosteje menjati. Lp

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 22:25:27   
mateyka
mi menjamo cucje na 3 mesece - tko piše v navodilih proizvajalca. obenem menjamo še velikost (k glih sovpada). sam ne preveč komplicirat. če zgleda ok in je čvrst (se ne trga in ni znucan), pol nima bit kej narobe, če ga ne zamenjaš. sej sproti preveriš, ko ga uporabljaš.
pri nas je tako: aventovi cuclji so bolj debeli (material) in bi moral zdržat najmanj 3 mesece - lahko tud 6, če lepo z njimi ravnaš. dr.brown so pa mehkejši in jih je dobro menjat na 2-3 mesece.

aja, silikon - seveda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menjava cucljev
3.12.2007 22:40:19   
Peli
Jest ga zamenjam šele takrat, ko flaša že bolj slabo tesni user posted image . No pr Nuku sva pa imela tiste iz lateksa, jih je blo pa treba kar redno menjat, k so kmal postal čist pretegnjeni.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menjava cucljev
4.12.2007 10:23:47   
drobižek
Na menjavo cucljev mislim zaradi luknjic, na zaradi obrabe cuclja. Tisto itak vidiš. Zaradi luknjic me zanima. če je res treba že pri dveh mesecih iti na 2 (pri Aventu)? Ali kdaj zamenjaš za večje?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menjava cucljev
4.12.2007 10:36:59   
kofetek2010
Aventovi cuclji bodo kot novi, če jih, ko so še mokri, na suho fajn zbrišeš s kuhinjsko krpo. user posted image

Št. luknjic pa je odvisna od otroka - naša je pri 3.mesecih že pila iz pretočnega (tistega, ki ima zarezo namesto luknjic in cucelj samo obračaš po črticah I, II ali III). user posted image

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menjava cucljev
4.12.2007 19:01:00   
Naja30
Menjam na 3-4 mesece.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?