|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 9:03:17   
Alisa
Ta vloga mi dela cele preglavice!!!user posted image

Za gdaj moram pisat prihodke, za leto 2006 ali 2005?
- in kaj naj napišem pri fantu za zaposlitev, on je namreč bil leta 2005 in 2006 še študent, ali moram pisat tisti dohodek kar je imel nakazano preko ŠS.
in kaj naj zdaj napišem da je zaposlen al kaj? Zaposlil se je namreč 1.1.2007?

O groza pa te vlogeuser posted image .


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 9:08:19   
Anonimen
sej prihodkov nikamor ne napišeš sam daš kopijo odločbe za dohodnino za leto 2005. fant nej tut da odločbo če je dajal sploh kej dohodnine, če ni pol js ne bi nč dajala
ja če je zdej zaposlen pa mu more ja delodajalc potrdit pomoje

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 9:13:03   
Alisa
Ne razumem tegauser posted image , a za sebe moram dat odločbo od leta 2005 za fanta pa moram zdaj pisat da je zaposlen za leto 2007. Ah pokopal me bo to.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 9:14:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Ta vloga mi dela cele preglavice!!!user posted image

Za gdaj moram pisat prihodke, za leto 2006 ali 2005?
- in kaj naj napišem pri fantu za zaposlitev, on je namreč bil leta 2005 in 2006 še študent, ali moram pisat tisti dohodek kar je imel nakazano preko ŠS.
in kaj naj zdaj napišem da je zaposlen al kaj? Zaposlil se je namreč 1.1.2007?

O groza pa te vlogeuser posted image .



Podatke vpišeš za 2005. Pri njemu napišeš, da ni imel dohodkov, ker pa je vedno treba javiti spremembo, če prej ni bil zaposlen, pa se je potem zaposlil, boš morala zdaj, ko je že dlje v službi, priložiti mislim da zadnje tri plačilne liste.
Če še ne bi bil zaposlen, pa bi se recimo zdaj zaposlil,  pa bi morala čez 1 mesec nesti tja 1. plačilno listo, ki bi jo dobil, da bi potem na podlagi tistega preračunali olajšave. Tako je v Kranju.

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 10:19:20   
Pikicapokica6
Moj primer je podoben.

Mož je bil v letu 2005 3 mesece prijavljen na zavodu za zaposlovanje. Se pravi da moramo priložiti k vlogi potrdilo o tem, da je bil na zavodu in zadnje tri plačilne liste. Ali imam prav?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 10:25:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Moj primer je podoben.

Mož je bil v letu 2005 3 mesece prijavljen na zavodu za zaposlovanje. Se pravi da moramo priložiti k vlogi potrdilo o tem, da je bil na zavodu in zadnje tri plačilne liste. Ali imam prav?


Hm, to pa je še malo bolj zapleteno, čeprav sem tudi tak primer že imela, ampak se res ne spomnim, kako je bilo pa takrat. Za take stvari je v Kranju pristojna ena taka krasna gospa, gospa Sonja Bulatovič, ki bi ji jaz podelila eno največje možno priznanje nad vsemi priznanji. Ker ona res obvlada čisto vse vloge čisto vseh staršev v oblčini Kranj in vsakega posebej pokliče po telefonu, če kaj narobe naredi, in vse lepo razloži. Res neverjetno sposobna in prijazna gospa.
Tako da bi ti jaz svetovala, da vprašaš na občino in upaš, da imate pri vas kakšnega, ki je tej naši gospe vsaj majčkeno podoben.user posted image

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet vloga za znižanje vrtca
8.8.2007 10:29:13   
Pikicapokica6
Hvalauser posted image  Bomo res kar poklicali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?