|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrhničanke-zamenjava enote
18.5.2008 22:45:43   
kety99
Pozdravljeni!
Sprejeti smo bili v vrtec na Vrhniki in sicer enota Barjanček, mi pa smo si želeli priti v enoto Želvica. Ali je mogoče katera mamica, ki bi ji Barjanček bolj odgovarjal kot Želvica? Če je katera med vami naj se javi, da bi zamenjali! Hvala!
LP

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 18.5.2008 23:12:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VRHNIČANKE-zamenjava enote
18.5.2008 22:52:42   
gruška
A to se tud da al kako? No, mi (s tremi otroci) nismo dobili nikjer, niti v Barjančku niti v Želvici user posted image  ... jutri nesem pritožbo ....
Drugače pa je kolegica, ki je dobila v Barjančku, napisala prošnjo, da ji bolj ustreza Želvica in so ji odobrili (to je bilo lani septembra)... tko da, če ne boš nobene našla za zamenjavo jim pošlji prošnjo ... pa srečno!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VRHNIČANKE-zamenjava enote
19.5.2008 10:08:06   
kety99
No, mi (s tremi otroci) nismo dobili nikjer, niti v Barjančku niti v Želvici
KATASTROFA!!! Ja kako je pa to možno??user posted image

No sej nameravam poslati prošnjo, samo sem mislila prej sama najti kakšno zamenjavo, če je slučajno kje kakšna mamica...

Gruška tebi pa srečno s pritožbo!!!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VRHNIČANKE-zamenjava enote
20.5.2008 20:51:35   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: kety99
KATASTROFA!!! Ja kako je pa to možno??user posted image


Njim se zdi to normalno... razlog: Tajo sem vpisala s 30.9., ko bo dopolnila 11 mesecev; njim je to isto, kot bi jo vpisala s 30.3.2009 (npr.) in nam 20 točk, ki jih dobiš za vpis s 1.9. niso priznali .... Če bi jih dobili, bi imeli 54 točk (več kot dovolj za sprejem)... Ja, res katastrofa ....


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VRHNIČANKE-zamenjava enote
21.5.2008 9:40:41   
lonja
Tudi mi smo bili na Vrhniki zavrnjeni v vseh treh enotah. Danes oddajam pritožbo in pozivam tudi druge, da storijo tako. Naj se končno nekaj ukrene user posted image !

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?