|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko mleka pri 5,5 mesecih?
10.8.2007 15:40:46   
Teja29
Koliko mleka spijejo vaši sončki  pri 5,5 mesecih, če imajo že 2 gosta obroka (sadna in zelenjavna kašica - vsaka po cca 120 ml)?
Naš spije v celem dnevu samo dobrih 500-600 ml pa ne vem če je to dovolj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko mleka pri 5,5 mesecih?
11.8.2007 12:18:28   
lokvanj
Ojla!
Imava isti primer, samo s to razliko da smo mi en mesec starejši. Tudi jaz se sprašujem če je to v redu user posted image  Mali je videti zadovoljen, torej po moje ni nič narobe. Sem se pa odločila da mu počasi začnem dajati skutke. Jutri štartamo, pol bo pa sigurno imel dovolj mleke in mlečnih izdelkov ane ne?!


_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko mleka pri 5,5 mesecih?
11.8.2007 12:25:21   
Teja29
Kako pa kaj vi jeste? Mi približno takole:
ob 5.00 80 ml Novalaca
ob 8.00 komaj spravim vanj 100 ml mleka in če imam srečo še 70 ml rižolinota
ob 11.00 140 g sadne kaše s piškotom
ob 14.00 komaj 150 ml mleka
ob 17.00 150 g zelenjavne kaše s krompirjem ali rižem
ob 19.00 50 g skutka s sadjem
ob 21.00 100 ml Novalaca

mleka pa mi spije vsak dan manj in ne vem kako naj ga prepričam, da bi ga več. Še pred enim tednom je jedel mlečne obroke po 150-170 ml zdaj pa vedno manj. Jaz upam, da je to dovolj.

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko mleka pri 5,5 mesecih?
11.8.2007 16:02:17   
lokvanj
Ojla!Midva pa jeva takole:
ob 7:00 - mleko (220ml) Aptamil
ob 12:00 - kosilo (zelenjava, kdaj tudi že meso, včasih sadni obrok, tega je kar cca 200ml)
ob 16:00 - sadno žitna kašica (cca 70 ml)
ob 19:30 - mleko 220ml (zaenkrat še moje)
To je pa to user posted image .
Kaj pa vem upam da je to dovolj. Zdej ga mislim navadit na še en obrok (dopoldansko malico), pa ne vem kako naj se tega lotim.
Aja tajming je oblikoval sam, da ne bo pomote. Včasih se kaj zamakne za kake pol ure (kosilo lahko tudi za uro).


_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Teja29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?