|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kenguru..
13.11.2004 20:30:02   
*
Mamice, povejte mi ali so kengurujčki različne velikosti?

Mojga princa komaj stlačim noter:zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kenguru..
13.11.2004 20:32:18   
sa
Jaz tudi svojega glih komi stlacim not,sploh zdaj ko ga malo bolj zadekam:ups:mam pa od Tomy-ja romo:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kenguru..
13.11.2004 21:32:15   
tajara
Jst sm ga dlih dons kupila. No ko sm bila v trgovini sm ugotovila da gre to po kilah.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kenguru..
13.11.2004 22:08:56   
sa
...ja jst sem sla tud na skatlo gledat pa pise od 0 do 9,5kg..sam meni se vseeno zdi da ga glih komi not stlacim:zmeden2::zmeden2::zmeden2:mogoce je pa misljen za poletje ko je otrok manj oblecen(hihihih:)-:)-:)-)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kenguru..
13.11.2004 23:36:27   
mehurčica
Jaz sem Davida kar teško dobila v kengurujčka, ko je bil ves v zimski opremi.:zmeden: Poleti je šlo dosti lažje, ampak še vseeno ni kar skočil v kengurujčka-je pa poleti bil že malo večji.
Ta ki sem ti ga posodila, je do 9 kil.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kenguru..
13.11.2004 23:54:11   
kimi
moj je tudi do 9 kg in ga pri 8 kg ne spravim z bundo notr brez bunde pa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kenguru..
14.11.2004 7:53:53   
*
Jutro!

Ja Mehurčica...malce je problematično..ker je sedaj toliko oblečen...siromak je kot vojak v tem:)-:)-:)-.

Bo potrebno drugega nabaviti...:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kenguru..
15.11.2004 21:59:24   
Blink1
hi hi Kamejka....si lahko misliš, da jaz Neje debeluške ne spravim v nobenega kenguruja:zmeden: Doma še gre...ko ima samo pajaca...bundica pa bi bila preveč:zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kenguru..
16.11.2004 21:52:49   
Anja167
A ni finta kengurujčka tudi v tem, da mamica lahko otroka bolj malo napravi, potem ga pa stisne k sebi pod bundo. Tako grejeta eden drugega. Res pa je, da mora mami potem obleči očitovo bundo, ki je malo večja :)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kenguru..
17.11.2004 22:02:01   
Blink1
Eeee...pametno Polde:bravo: Bomo poskusili...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kenguru..
18.11.2004 8:14:43   
*
Se pravi, najprej tatija kupiti, pol pa njegovo bundo obleči...
O.K. sliši se sila enostavno..hehehehheheh!:)-:)-:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kenguru..
19.11.2004 8:10:36   
Gina
Kengurujcki so ful razlicni.Mi smo si 3 sposodili, preden smo nasli takega, ki nam je prav, pa se mene nic hrbet ne boli v njem. Je pa prastar in na njem ni oznake. LP:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?