|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabnice CAM-ovih vozičkov
14.8.2007 22:32:41   
mala pikica
Saj vem, da bo spet marsikatera vzdihnila, ko bo zagledala še eno temo o vozičkih. Pa vseeno, se mi zdi, da je treba pri vozičkih res dobro premisliti. Navsezadnje niso poceni, sploh če ga imaš namen kupiti za tri leta, torej voziček s košaro, lupinico in športnim delom.

Veliko primerjam Cam-ove in Peg Peregove vozičke. Pa me zanima, kako ste zadovoljne tiste, ki imate doma Cam-ov voziček. Za Peg Perego vem, kako je. Bolj me zanimajo vaše izkupnje s Cam-ovimi vozički.
 
Hvala že vnaprej vsem!

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabnice CAM-ovih vozičkov
15.8.2007 3:47:01   
Erdbeere
jest ga mam pa moram reči, da ni bistvene razlike med mojim (camovim) in sosedinim (peg perego) razen v ceni

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabnice CAM-ovih vozičkov
15.8.2007 12:51:24   
anjaa
naši sosedje imajo cam-ov voziček, ampak nevem kater model user posted image  skratka tistega z majhnimi koleščki, v kompletu so dobili še košaro za novorojenčka.. podobni so kot peg perego in chicco..
kupili so novega, uporabljajo ga vsega skupaj 8 mesecev ( 3 mesece košaro in nekje 5 mesecev športni del ), pa voziček po zunanjosti izgleda star najmanj 3 leta uporabe user posted image user posted image user posted image  blago je že čisto "izgubilo lepo obliko", pa tudi ogrodje je takšen model kot so ga imeli pri peg perego že 5 let nazaj. pa poudarjam da so oni kupili nov voziček.
no nevem, mogoče pa ga oni ne znajo čuvat in so zato vse tako hitro znucali user posted image
mi enako dolgo uporabljamo quinny buzza, pa moj voziček izgleda dobesedno kot nov! blago še vedno takšno kot je bilo prvi dan ko smo ga domov pripeljali, ogrodje ima pa samo eno prasko pa še to sem jst kriva ko sem ga na morju vlačila po enih štorastih stopnicah in sem ga podsala ob eno skalo

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabnice CAM-ovih vozičkov
16.8.2007 10:16:38   
Anonimen
Res je to da vsak hvali svoj voziček. Ampak  mi imamo tudi od Cam in moja prijateljica ravno tako samo da mamo onega z velikimi koleščki ( ne passeggino). In je prou super.Jaz ga uporablljam circa 2 meseca ona pa že 18 mesecev in je skoraj nov. Ravno tak je kot peg perego. Od nje prevleka je kot nova, vsake toliko jo opere ko se zapaca in je kot nov.
Vsak ma svoje mnenje.

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabnice CAM-ovih vozičkov
17.8.2007 12:02:42   
SašaR
Glede prevleke, sem jaz videla od peg peregota tako zbledelo da mi je šlo na bruhanje in sicer tisto ta rdečo. VOziček je star malo več kot eno leto.
Drugače pa ima kolegica podobnega Cam-ovega pa so zelo zadovolni.

Mislim pa, da je zbledelost stvar čuvanja in razno raznih zunanjih vplivov ne glede katero firmo imamo.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?