|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave s hranjenjem
22.8.2007 12:30:18   
kaya2007
Se opravičujem, ker takole vdiram v vaše teme, čeprav naša user posted image  ni nedonošenček-sem pa jaz mesec in pol prezgodaj rojena, če to kaj šteje user posted image
Odločila sem se, da vas tukaj vprašam, ker vidim, da imate več podobnih izkušenj...naša tamala (3 mesece, ima slabih 5kg, 58cm) precej nerada pije mleko, ponavadi ji ga moram dat ko na pol spi, da sploh kaj poje...več kot 90ml nikoli ne spije, ponavadi pa okoli 60 (aptamil). na začetku niti ni bilo problemov, zdaj pa se zmrduje že kakšne 3 tedne. Z drugo hrano še nismo probali. zanima me kaj ste vi naredili, če je vaš user posted image  zavračal mleko? Je bilo potem z GH kaj lažje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave s hranjenjem
22.8.2007 18:30:34   
anajmad
S to neješčostjo ima največ izkušenj Janeja. Bilo je že par tem nazaj zapisano. Mislim,pa da ti bo rade volje sama odgovorila.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave s hranjenjem
22.8.2007 21:54:57   
kaya2007
hvala za odgovor, bom pogledala še malo po temah!

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave s hranjenjem
22.8.2007 22:41:03   
Janeja
Kaya2007, sem ti poslala ZS.


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave s hranjenjem
27.8.2007 21:28:25   
malička
Tudi naša mala sanja je zelo neješča od začetka dokler sem imela mleko se je lepo redila, rodila se je tri tedne prezgodaj in tehtala 2380 gramov, pri petih m je tehtala 6000 gramov in se zredila od prejšnjega mesca le za 400 g, v glavnem vsak mesec se manj redi mene pa to že malce skrbi čeprav pediatrinja pravi da lepo sledi krivulji ma pač en svoj ritem pridobivanja teže, težava je v tem da res zelo malo poje, sedaj sva začeli uvajati gh pa bomo videli ampak vseeno je že prej novalaca pojedla 100 ml največ, ima katera izkušnje kako naj jo pripravim da bi pojedla malo več in kaj naj ji ponudim pri tarosti 6 mesecev , hvala v naprej

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave s hranjenjem
30.8.2007 14:29:40   
kaya2007
full mi je čudno, ker se je kaja po novem začela zbujati ponoči oz. proti jutru in je lačna, čez dan pa količinsko ne poje čisto nič več kot prej!? kaj lahko naredim (razen da ji dam jest sredi noči)?

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave s hranjenjem
30.8.2007 17:19:14   
anajmad
Dej ji kr lepo jest. Naša Ula se še zmeraj zbudi 1x do 2x ponoči in ji dam popiti od 130 do 200 ml Milumila s stopljenimi piškotki. Men ni problema vstat,sam da otrok napreduje. Briga me za tisto,ja sedaj po takšni starosti,se ne smejo več zbujati in bla bla bla.....
Kr lepo ji daj,pa bo mogoče se ji apetit zbudil.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težave s hranjenjem
30.8.2007 17:24:19   
malička
ja to pa res ja tudi mi se zbujamo ponočo včasih celo po dvakrat ampak sem že navajena kajti zdaj ima že nek urnik ki mu sledi me pa res skrbi zakaj tako malo je sem že zgoraj napisala če ima katera izkušnje prosim za nasvet

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: težave s hranjenjem
30.8.2007 21:07:30   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: malička

vsak mesec se manj redi mene pa to že malce skrbi čeprav pediatrinja pravi da lepo sledi krivulji ma pač en svoj ritem pridobivanja teže, težava je v tem da res zelo malo poje,


Saj je normalno, da se otroci v prvih dveh mesecih zredijo več, potem pa vedno manj. Si predstavljaš koliko kg bi že imela, če bi se pri 6 mesecih še vedno redila po 1 kg na mesec. Pa če ti pediatrinja pravi, da lepo sledi svoji krivulji rasti ji verjemi in ne delaj panike.  Mala pač poje toliko, kolikor njen organizem potrebuje. Dokler lepo napreduje na teži in je zdrava, se s hranjenjem ne obremenjuj in uživaj z malo princesko.

Pa verjemi, da ne govorim kar na pamet, saj imam na žalost z neješčostjo veliko izkušenj. Dve leti sem se živcirala in obremenjevala z Leinim hranjenjem - na žalost z razlogom, saj je zelo zaostajala v teži in sav bili na vseh možnih kontrolah. Zdaj sem se pa končno sprijaznila, da ima pač svoj tempo rasti. Dokler je zdrava je to zame najbolj pomembno.





(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: težave s hranjenjem
30.8.2007 22:33:43   
kaya2007
Milumila s stopljenimi piškotki
kako se pa to naredi? in koliko mora bit stara?

anajmad, sej se mi ne zdi čudno, da se zbuja zato, ker se ne bi več smela, ampak nikoli do zdaj se še ni...pravijo pa, da se začnejo zbujat ko rabijo več mleka ali GH, kaja pa nič več ne poje kot prej user posted image  zato mi ni jasno

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: težave s hranjenjem
31.8.2007 6:57:57   
anajmad
Mi,ko smo blizu Italjanske meje,kupim čez škatlo Plasmon zdrobljenih piškotkov. So že v prahu. drgač pa dobiš Plasmon piškote v vsaki lekarni,DM-ju,BC....Ampak moraš vzeti tiste,ki so za v prvih mesecih starosti,ker se lepše stopijo.
Mogoče vaša punči raste in zahteva večjo potrebo po hrani. Nič ji ne bo škodilo,če ji daš to flašo ponoči,pa bo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: težave s hranjenjem
31.8.2007 16:47:34   
* Mateja *
Naj te še jaz potolažim, moj bo imel 3 leta, rojen v 29 tednu, pa še danes noče jesti. da bi sam jedel z žlico, ja občasno, sam lačen pa ni nikoli. Tako da ima že ene pol leta isto kilov, sam kaj mu čem, skozi tazadno hrano noter tlačit. Že tako se mi vsi smejijo, ker tekam za njim s krožnikom, da mi vsaj tisto nekaj poje!!user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: težave s hranjenjem
31.8.2007 18:02:52   
kaya2007
hvala za tolažbo, tamali user posted image  poskrbijo, da nam ni dolgčas user posted image

sem iskala piškote, pa so v lekarni imeli samo take z glutenom pa še nezdrobljene...kje bi jih lahko še imeli? ji lahko dam že zdaj kakšnega v mleko? mogoče bi pa to jedla, kaj pa vem...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?