|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulanje ponoči
20.8.2007 10:23:46   
cindi
Živjo!

Naš dve in pol letni fantek že od začetka julija nima pleničke. Ko je ponoči nekaj dni zapored bil suh, smo mu vzeli pleničko tudi ponoči. Potem pa se je vmes nekaj krat polulal. No in nekateri pravijo, da je na začetku treba otroke vsaj enkrat ponoči zbuditi in jih dat lulat, pa je okej. enih tri krat sem to naredila pa je res bilo okej, ampak to bujenje sredi noči pa se mi glih ne zdi okej. Se bojim da se bo potem navadil na to-ali?  Kako je bilo pri vas?
Pa še nekaj na kahlico in na školjko noče iti lulat in kakat če ga tuto kompleto ne slečemo. Pol pa ni problema.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulanje ponoči
20.8.2007 10:37:03   
*sanela*
Naš je začel lulat na kahlico oz. školjko od drugega leta.
Jaz svojega nisem zbujevala, mislim da mora sam razvit čut da ga tišči lulat.
Samo dvakrat se je zgodilo da mu je čez noč "ujdlo"!
Vsak drugi otrok se rad sleče preden gre lulat ali kakat.
Bo minilo.

(odgovor članu cindi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulanje ponoči
20.8.2007 10:52:55   
Ninica
Naša je res že od 2. leta suha. Lulala je ponoči samo takrat, ko je pred spanjem veliko spila. Če slučajno spije več, jo ponoči, ko se kaj zbudi dam na kahlico, ki je vedno ob postelji. Še pred enim tednom se je zgodilo, da ji je ušlo. Sicer pa imamo podloge za pod rjuho.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulanje ponoči
20.8.2007 11:04:05   
Maxica
Mi smo našemu zdaj že triletniku pred kakšnimi tremi meseci eno dopoldne vzeli pleničko stran. Dvakrat mu je potem tisti dan ušlo, potem pa je bil suh, tako podnevi in ponoči. Zbujali ga nismo nikoli, če pa kdaj zvečer precej pije, se pa sam zbudi in pove, da gre lulat.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulanje ponoči
20.8.2007 11:09:11   
Anonimen
Menda da ponoči ni dobro buditi, ker tako v bistvu otroka navadiš, da se polula v spanju. Kajti takrat, ko ga daš na WC ponoči, itak spi. Vsaj večina.

Mi smo bili podnevi brez plenice pri dveh in pol, ponoči pa pri štirih. Prej niti poskušali nismo.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?