|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pikice po telesu in blato
27.8.2007 23:16:59   
ŠpelaP
Hčerka se je pri starosti 4 tednov (v začetku julija letos) okužila z rota virusom. Ker je črevesje bilo prizadeto zaradi okužbe in poleg tega še nezrelo, sem jaz na dieti brez mleka, jajc, hrane, ki napenja, pikantne hrane, paprike, meda... Ker se stanje normalizira, bi počasi, sicer še ne kar zdaj (nekje čez kak mesec pa že morda), v svoj jedilnik začela uvajati nazaj živila, ki jih zdaj začasno ne uživam. Me je pa kar malo strah zaradi vseh teh raznoraznih alergij.
Zato me zanima nekaj stvari v zvezi z znaki pri alergiji na določeno hrano pri malčkih in dojenčkih.

- Ko so se (seveda, če so se) ob alergiji pojavile pikice po telesu vaših malčkov, ali so jih te pikice srbele ali ne?

- Kako so izgledale te pikice ali izpuščaji (drobne, malo večje, gnojne...)?

- V kakem času po zaužitju in kje predvsem so se pojavile pikice? To mislim, če se otrok doji in mama zaužije alergeno hrano in tudi, ko otrok sam zaužije alergeno hrano.

- Če je oziroma je bila ob alergiji prisotna driska, kako pogosto na dan kakajo oz. so kakali  driskasto?

- Kakšna je bila ta driska
(sluzasta, zelena, penasta)?

- Na kakšen način nadomeščate KALCIJ tiste mamice, ki dojite in imate same brezmlečno dieto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pikice po telesu in blato
28.8.2007 10:50:56   
rose
oj.
jaz ti lahko odgovorim samo na 2 vprašanji, ker se tudi sama šele seznanjam z alergijo in prehrano.

Jaz popijem koralni kalcij vivan skoraj vsak dan. Obstaja pa tudi riževo mleko z dodanim kalcijem.

Moja 6 tednov stara hči ima dve vrsti pikic. Ene so najprej rdeče pikice, ki včasih same izginejo, včasih pa se naredi mozoljček. Druga vrsta pa najprej nastanejo taki mali beli mozoljčki, ki potem prerastejo v malo večje in ti zgledajo gnojni. Pa zdaj jih ima skorja po celem telesu, razen po nogah.

Upam, da se vama bo izšlo brez alergije.

lp

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?