|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 12:51:39   
dmavrel
Sedaj imajo tudi v trgovini tuš otroški voziček Maclaren Techno Classic. Cena tega vozička ja 149.90EUR + 15 tuševih zvezdic.
Tehnične nastavitve vozička; - zloži se kot "marela"
                                            -  ima več nastavitev hrbtišča
                                          -okno na strehici
                                        - dvojna kolesa
                         - voziček je pralen in enostaven za vzdrževanje
                          - ima po višini nastavljiva ročaja
                           -  in prevleko za dež

Dodatna oprema; - podpora za glavico
                            - dodatno oblazinjeno hrbtišče
                            - spalka, nakupovalna vrečka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 12:59:54   
natasaom
jaz bi ti svetovala,dakupiš voziček ki ima zimsko prevleko,če bo dojenček pozimi še ležal,pa košek ki se pritrdi na vozicek,ker ga boš lahko pokrila-zavila,da ga ne bo zeblo.pa velika kolesa so res najboljsa.res pa je,da gre v avto samo voziček.meni osebno je najboljsi pegperego,tudi rabljene lahko kupiš veliko ceneje.če bom še kdaj rabila voziček,bo to pegperego z velekimi kolesi-z vso dodatno opremo-rabljen

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 14:26:46   
TinkiBinki
Mislim, da marela ni primerna za novorojenčka, ampak za malo večjega otroka. Se strinjam z natasaom, kupi kaj rabljenega.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 14:45:54   
Naja31
Mclaren marela sploh ni za majhne dojenčke. Drugače je super, ampak za večje, stare okrog 1  leta.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 18:38:09   
lea23
VSE TRI PUNCE, KDO VAM JE PA SPLOH REKEL DA ONA POTREBUJE VOZIČEK ŽE ZA NOVOROJENČKA?!! MENI PA JE LOGIČNO DA VE KAJ POMENI VOZIČEK MARELA IN DA IMA DOMA VSAJ POL LETA STAREGA DOJENČKA. in se mi zdi da ni vprašala če se nam zdi da je primeren za novorojenčka, ampak kakšen se nam pač zdi voziček kot voziček! trpežno blago, kako je vodljiv,...... se mi zdi da jo pač to zanima, ne pa da ve neki bluzite po svoje..... user posted image  pa se opravičujem, mogoče se jst motim

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 18:49:36   
dmavrel
Ojla!
Res sem hotela samo povedati, da se splača pogledati tudi v tušu za ta voziček, če ga katera kupuje!!!
Drugače pa imam jaz doma že petletnega sina in sedaj pričakujem dvojčka user posted image user posted image  !
Tako, da jaz tega vozička sploh ne potrebujem.
Sporočilo sem vam napisala samo za informacijo!!!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 18:59:45   
Dashenka
Če gre za ta pravi oz.- originalen Maclaren, je to res super ugodna ponudba.

Za Technota sem pred leti plačala precej več. Res pa je, da sem ga naročila iz Anglije, ker jih pri nas žal še niso prodajali.

Voziček je v Angliji klasificiran kot primeren za dojenčke od rojstva dalje - na kontinentalni Evropi, ki je malo bolj "komplikatorska" pa od 4m dalje.

Gre za marelo, ki se ji naslon položi v vodoravem poločaj. Sedišče in hrbtišče je ravno in trdno. Dokupiš pa lahko (ali celo dobiš zraven) zimsko vrečo.

Voziček je okreten, odlično vodljiv, v primerjavi z ostalimi vozički peresno lahek, zložen zavzame minimalno prostora.

Če nekaj slikic in tehničnih podatkov:
http://www.maclarenbaby.com/global/index.php?option=com_content&task=view&id=105&Itemid=497





(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.8.2007 20:05:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 22:16:05   
ciklame
Zivjo!
Ta maclaren vozicek prodajajo tudi v Busi trgovini in potem ni treba imet tus nalepk. So mi pa tam rekli, da je primeren za novorojencka. Ima oporo za glavo pa lezec polozaj, spalko pa tudi zraven dobis. Imajo pa tudi ene nove marele, mislim da xlr, na tiste se bo pa dala tudi lupinca pritrdit.
Tko da sigurn je za novorojencka ta vozicek.
lpuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trgovina Tuš in otroški voziček Maclaren
28.8.2007 22:42:05   
lea23
punce primeren je za novorojenčka v primerih ko skočiš v btc na kavo ali pa v trgovino. za daljše sprehode tale voziček sigurno ni primeren.

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?