|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BRCANJE
24.11.2004 12:31:35   
Lidy
OK, ne se kregat name, vem da smo se že prejšnji teden pogovarjali o tem kdaj se pojabvijo prvi gibi.

Mi smo bili včeraj v 19t in jaz čutim samo utrip :(( , zakaj moj nič ne brca :(( .

Zvečer, ko se uležem čutim utrip tudi mož ga čuti, ko da roko gor. Prejšnji teden sem čutila kokr neko pretakanje, pa migetanje, kaj če sem si samo domišljala ???

A je to čist ok alibi me moral kaj skrbet?

Lidy
19t 1/7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BRCANJE
24.11.2004 12:35:11   
Dolina
Jaz mislim, da te nima kaj skrbet (če je na pregledih vse ok).

Moja svakinja je v 23t, pa ga je ta teden prvič "mogoče" čutila. Še sama si ni čist sigurna. Njen G pa je rekel, da je vse ok in da do 24t lahko, da ga sploh ne bo čutila (ker je tudi prvič noseča).

Raje pozitivno naprej, ker bo sigurno vse OK! :bravo::bravo::bravo:

Lp, Dolina 26t

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   BRCANJE
24.11.2004 12:37:04   
Suzi*
Lidy, ne se sekirat, saj veš, das je do 23 al celo do 24 t normalno.

Glede utripa je pa tako, da je verjetno kar tvoj in ne od bebice. Migetanje pa čist lahko da je tisto pravo. Pri meni se je tudi tako začelo, da me je pikica božala in žgačkala. Zdaj so pa že konkretne brce. :bravo:

Ne skrbi, tudi tebe bo bebica kmalu močno zbrcala, pa očija tudi.

lp, Suzi 26t

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BRCANJE
24.11.2004 12:43:48   
speli
NE SEKIRAJ SE, MOJO g. JE REKLA DA MALI ZAČNE BRCAT OD 20 TEDNA NAPREJ... OTREJ IMAŠ ŠE ČAS VSE TJA DO 24 TEDNA...
ŠE PREVEČ TE BO ZBRCAL BOŠ VIDELA..DA TE POTOLAŽIM JAZ SEM V 21 TEDNU PA ŠE VEDNO NE VEM A JE TO TO ALI NE...

TAKO DA POGUMNO NAPREJ..
lp
ŠPELA

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   BRCANJE
24.11.2004 13:42:06   
Lidy
eJ, HVALA ZA ODGOVORE.

A to "frfotanje" čutite potem vsak dan????


1000 X HVALA VSEM :rozica:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BRCANJE
24.11.2004 13:44:48   
Lu
Lidy tudi jaz sem zelo pozno šele začutila prave brce. Nekje v 23t. Še malo potrpi pa bo. Tudi ˝frfotanje˝ni nujno da je vsak dan.

lp Lu
28t 1/7:love:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BRCANJE
24.11.2004 16:08:52   
pegica
Ciao Lidy!

Odgovori na tvoje vprašanje so tudi mene potolažili. Tudi jaz sem namreč v 17. tednu in komaj čakam, da me začne brcat. Nič ne bi imela proti, četudi bi me brcal non-stop. Samo da ga čutim. Kajti jaz ne čutim prav ničesar. Niti frfotanja - kot temu pravite. Upam, da je vseeno vse vredu. Sicer pa imam v petek pregled...

Lep pozdrav vsem

Pegica :zmeden2:


(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   BRCANJE
24.11.2004 20:22:52   
frecy
Dan:nosecka::nosecka::nosecka:!!!!

Jaz sem tudi po 2 uri bila čisto pri miru in samo čakala kdaj bo mignal, saj se nisem hotela sprijaznit, da če sem 1. noseča ne bom vedela kdaj me bo dregnil. Zdaj sem v 19t in sem čisto prepričana da je en velik razgrajač:modri:. Prvič pa sem ga začutila tam pri 16-17ih tednih:bravo:, ampak takrat nisem bila čisto prepričana da je to to:zmeden:, vendar zdaj vem:sloncek:.

Srček pa je sigurno tvoj, saj ima tvoja pikica svoj utrip čez 110 utripov na minuto - tudi jaz sem ga čutila in mislila da je njegov in sva ga s fantom tako ponosno občudovala kakšna 2t, potem pa mi je g prejšnji t povedala da je nemogoče:(.

Nič se ne sekirat, najbrž ga že čutiš pa sploh ne veš da je to to. Saj boš kmalu vedela, si že čisto blizu.:)

Ko smo že pri tej temi, kdaj pa ga bo lahko čutil tudi fant, jaz sem že čisto nervozna in ga non stop teroriziram:hudicek: da naj potipa, vendar nič ne čuti:(.

LP vse:nosecka:in:duda:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   BRCANJE
24.11.2004 20:32:40   
morskadeklica
oj9nebesa

Da se pridružim tej debati. Jaz sem čutila ful zgodaj (prva nosečnost), mogoče zaradi tega ker sem mela pred :nosecka: ful malo kg. Prvič sem čutila tiste metuljčke:metulj: nekje v 16,17 tednu, pa ne vsak dan. Zdaj že en mesec al pa malo več čutim brcanje in kobacanje, prevračanje. Moj :duda: je tako aktiven, da se včasih kar vprašam če je to sploh normalno:zmeden:. Popoldan začne na ful razgrajat in ne neha dokler ne grem spat, se pa zadnje tedne dogaja da se ponoči zbujam ravno zaradi brcanja (pa nism nč jezna, zdi se mi super). Zame osebno je to nekaj najlepšega kar sem do zdaj čutila.

lp:muca:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   BRCANJE
25.11.2004 8:57:31   
lidia
Ce si res zelo želiš, da bi ga čimprej čutila idi poslušat kako opero ali pa prijeten koncert, kak rock verjetno ni dobrodošel. Jaz sem šla pri 20t poslušat Čarobno piščal, bitjece se je takrat začelo prvič premikati, nepozabno :metulj:

Mislim, da kobacajčki reagirajo na glasbo, vsaj moj reagira in je pri 34t že pravi ljubitelj šansonov, flamenka, in še bi se našlo...

Lidija 34t:modri:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   BRCANJE
25.11.2004 10:15:18   
Lidy
Sedaj sem pa čisto pomirjena. veseli me tudi da ste tudi ostale dobila odgovor skupaj z mano.

Po mojem ga že čutim pa sploh ne vem. Včeraj je bilo recimo tako kot da mi mišica trzne, ali pa tako kot da bi kolcnila. Samo to je recimo 1x-2x in potem čakam, da se prepričam kaj je to - pa nič :zmeden: .

No ja bo že!!!! Komaj čakam da bo kaj konkretnega :bravo: .
bomo probali pa še z glasbo. Ja če bi mela pa kakšno kilco manj :ups: bi verjetno res prej čutila. Sej ne da bi bila ORNG okrogla, ampak zeblo me pa tud ne bo :)- .

Pozdravček vsem
Lidy

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   BRCANJE
25.11.2004 10:35:40   
frecy
Morm rečt da glasba pa tud res pomaga, jaz sem vsakič ko sem šla na "jago za brcanjem" :metulj:sem poslušala U2-je:love:, ker so mi ful fajni in me tud pomirjajo.

Pravijo tudi, da kakršno glasbo poslušaš v nosečnosti ko si sproščen in umirjen, pri taki tudi otrok potem lažje zaspi in se umiri.

Po tvojih opisih Lidy mislim da je to kr to:metulj::metulj::metulj:. Tudi jaz lahko brcanje na nek način opišem kot kakšno trzanje mišice. Pa tud nisem suhica (170/zdaj že 80kg:pujs:)

lp Maja

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   BRCANJE
25.11.2004 10:48:40   
Lidy
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

V tem primeru: BRAVO MI !!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?