|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri digitalni termometer?
13.9.2007 19:37:41   
maja1488
Zanima me, kateri digitalni termometer je boljši in katerega priporočate? Ušesni ali čelni?
Kako natančni so? Kateri model točno imate?
jaz sem gledala tegale:  http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165128
Ga ima katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri digitalni termometer?
13.9.2007 19:57:41   
Maxica
Mi imamo ušesnega od Braun, enega levega digitalnega za v ritko, navadnega živosrebrnega, pa še enega na ene rdeče UV žarke al neki tazga.user posted image  

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri digitalni termometer?
13.9.2007 20:26:16   
maja1488
kateri ti je najbolj praktičen, ko je otrok bolan? In kateri natančen (ušesni ali tisti na lučko)?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri digitalni termometer?
14.9.2007 8:41:56   
mojca75
Mi imamo Braunovega ušesnega in je super, zmeri v 3 sekundah, enostavno tudi ko otrok spi, je pa temp. v ušesu enaka (približno 0,1 gor al dol)kot će meriš v ritki, se pravi je potrebno 0,5 odštet.

kupili smo ga po tem ko smo preživei vročinske krče. ker ji moram ko ji naraste temp. pogosto merit ne morem stalno termometra v rito tišat!


jaz sem super zadovolna.

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri digitalni termometer?
14.9.2007 11:24:22   
mojgal
Mojca75 kje ste ga pa kupili pa kolk je cena? Hvala

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri digitalni termometer?
14.9.2007 12:46:17   
Maxica
Tudi jaz sem najbolj zadovoljna s tem ušesnim od Brauna. Je najhitrejši, pa če prav meriš, natančen. Mi smo ga kupili v Merkurju, stal je pa cca.12000 bivših sit. Jaz vedno za vsak slučaj pomerim še v ritki z digitalnim, če mi user posted image  pusti, pa vedno oba dokaj podobno pokažeta.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri digitalni termometer?
14.9.2007 12:47:38   
mojca75
Kupili smo ga v Sanolaborju cena pa je cca 60eur (al 57) tam nekje.
Cena me takrat ni zanimala, vedela sem samo da rabim nekaj kar zmeri hitro, tudi med otrokovim spanjem,...
Glede na to da ji moramo kadar ima vročino temp meriti pogosto da se vročinski krč ne bi ponovil, je res praktičen.

evo ga:
user posted image  

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu mojgal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri digitalni termometer?
14.9.2007 12:48:54   
orhideja75
najboljši je od Brauna (za v ušesku). pa še izmeriš lahko tudi takrat, ko spi, če slučajno rabiš za kontrolo, da je vse vredu.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?