|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Groza ta tašča...
1.9.2007 21:28:24   
mama76
No bom na hitro razložila,z taščo ne govoriva že več kot eno leto, svoje vnuke se pravi najine otroke je zadnjič obiskala decembra 2006 možu sem na začetku večkrat rekla naj on odpelje otroke k njej na obisk a je rekel,da sam ne gre tja,najberž se kaj slišita po telefonu ne vem ker ga ne vprašam on pa je tudi ne omeni in kaj me je tako pogrelo v mesecu marcu je imel sin roj.dan in seveda mu ni prišla niti čestitat,junija je imela hčerka roj.dan spet nič, ko pa je meni konec meseca junija umrl dedek je prišla na pogreb in ga pokropit user posted image  groza samo njo sem si želela videti,krava, če ni imela jajc in ni prišla voščit svojim vnukom za roj.dan tudi na pogreb ne bi bilo treba, naj še omenim, da tudi ona s svojo mamo ni govorila jo je pa šla obiskat, ko je reva umirala v bolnišnici in na pogrebu ful jokala res ne vem ali ima ženska raje ljudi pol ko že umrejouser posted image .Se opravičujem določenim izrazom samo sem še vedno pod šokom  in mi gre kar na bruhanje ,ko se spomnim, ko sem jo zagledala v mrliški vežici. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 21:30:52   
CatJa
Če pride na dom voščit, je nihče ne vidi, na pogrebu je pa cela vas. Hinavka pač.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 21:32:26   
BLAŽIKA
Če pride na dom voščit, je nihče ne vidi, na pogrebu je pa cela vas. Hinavka pač.


    Ja točno saj veš kaj je najbolj pomembno: KAJ BODO REKLI SOSEDJE IN ZNANCI??????????????


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 21:34:11   
Anonimen
Gleda zgolj za svojo rit.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 21:56:04   
Anonimen
Jaz bi ji kar pred vsemi tam rekla:ja a vi še živite dolgo vas nismo videli kaki dve leti.


Bi rada videla takrat njeno reakcijo pred drugimi kaj bi rekla.Saj nima veze,če bi ji to rekla kar am pred vsemi,ko pje prišla kropit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 22:04:09   
sky
In po dveh mesecih si ti še vedno v šoku zaradi take bedarijeuser posted image ?!

_____________________________

BK.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 22:05:44   
čaki
jaz mislim da ni prišla pokropit zaradi tebe, ampak zaradi dedka.
jaz grem če poznam mrtveca, in nikoli zaradi njegove žlahte.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 22:17:44   
mama76
Veš Čaki ne vem ,če je prišla zaradi dedka, ker ga pred smrtijo ni videla več kot pet let,ker je bival v v domu starejših in tudi nikoli ni vprašala kako se počuti ali ga šla mogoče obiskat  user posted image  in ja v šoku sem zaradi tega, ker mi je dedek bil kot oče meni so starši umrli ko sem bila stara eno leto in pol in od takrat dalje sta zame skrbela dedek in babica, ki je žal tudi žepokojna in bilo mi je res hudo brez tega,da mi v taki situaciji še ona razbiva jajca.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 22:49:15   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če pride na dom voščit, je nihče ne vidi, na pogrebu je pa cela vas. Hinavka pač.


Jap poznamo te vrste ptic, ki se sam na ven lepe delajo. Le kaj bodo ljudje rekli??? Za domačimi stenami je pa itak vseen če je gnila od znot in navzven, glaven da noben ne ve!
Nč se ne sekiri! Ti veš, da se fino in lepo dela, za druge naj ti pa ne bo mar. Ljudem namreč težko oi odpreš, če jih sami nočejo!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Groza ta tašča...
1.9.2007 22:52:39   
Njuškalo
Jah, odvisno zakaj ne govorita.Za prepir sta ponavadi potrebna dva.In glede na to, no vsaj glede na prebrano sem dobila občutek,  da pri vas ni zaželjena...zakaj se potem sekiraš, če ni prišla voščit?Po logiki bi morala biti vesela.user posted image
Pokropit je šla tvojega dedka, meni se zdi to lepo od nje.Pa ali je to samo zaradi tega, kaj bojo rekli drugi ali ne...tvojemu dedku s tem ziher ni nobene škode naredila.Ne se preveč sekirat, škoda živcev.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 0:09:27   
jade1
Jaz pa mislim, da bi bilo bolj "za bruhat", da se izrazim po tvoje, če na pogreb ne bi prišla.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 0:15:53   
Marogica
Ko berem vse te zgodbe o taščah in razne komentarje snah, se včasih resnično vprašam, kdo je pravzaprav kriv, da do takšnih situacih sploh pride. SEm sigurna, da tašče niso vedno dežurni krivec....

Me res zanima, kakšen bi bil tvoj komentar, če tašča na pogreb ne bi prišlauser posted image user posted image  .....No, v bistvu me ne zanima, saj vem, da ti v nobenem primeru ne bi bilo prav....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 8:33:03   
jade1
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ko berem vse te zgodbe o taščah in razne komentarje snah, se včasih resnično vprašam, kdo je pravzaprav kriv, da do takšnih situacih sploh pride. SEm sigurna, da tašče niso vedno dežurni krivec....

Me res zanima, kakšen bi bil tvoj komentar, če tašča na pogreb ne bi prišlauser posted image user posted image  .....No, v bistvu me ne zanima, saj vem, da ti v nobenem primeru ne bi bilo prav....

Točno to jaz non stop študiram. Mogoče imajo tudi tašče svoj forum kjer opisujejo svoje grozne snahe.
Punce malo potrpežljivosti in spoštovanja prosim. Pa saj so te ženske ali kot jih naslavljate user posted image , rodile vaše user posted image .  In že ton kako pišeš o njej user posted image  Ne vem kako lahko pričakuješ, da se bo obnašala, kot si ti žeilš, če se že na daleč vidi, da je ne maraš in ne spoštuješ. Če ljubiš svojega moža pa ja ne moreš ženske, ki ga je rodila zmerjati s kravo. Ponavadi, če se do nekoga obnašaš grdo dobiš enako porcijo nazaj. Pa ne verjamem, da so vedno tašče krive. Pa nočem vas napadat ampak kar groza me je ko berem kako grdo govorite o njih, da ne rečem, da je tole zelo nespoštljivo do vaših partnerjev, ker to je njihova mama pa kakršnakoli že je. imam občutek, da vaši možje ne govorijo takole o svojih taščah, pa ne mi rečt, da vaše mame so pa idealne.
Kar se pa tiče pogreba pa razumi, da ni prišla na tvoj pogreb ampak dedkov, pa tukaj nima veze, da ga dolgo ni videla, saj vsak gre kdaj na pogreb tudi h komu, ki ga ne poznaš, poznaš pa mogoče hčerko, sina... Napr. jaz grem tudi na pogreb, če umre od kakšne sodelevka oče ali mama pa jih nisem nikoli videla. Tukaj gre za spoštljivost...
Majčkeno vdihni in premisli ali je res tale tvoja tašča tak user posted image , ali bi tudi ti lahko malo popustila in se potrudila, da se bolje razumete.
Ker pa vam ni čestitala pa logično, da vam ni, če ste na bojni nogi. Verjetno, če bi prišla čestitat bi ti spet rekla, da je "krava" prišla kot, da nič ni bilo.
Joj moj mož bi bil zelo žalosten, če bi jaz takole govorila o njegovi mami, pa kakršnakoli že je.
Pa brez zamere, ampak zdi se mi, da močno pretiravaš.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 9:52:07   
Saša27
Verjetno so/smo tudi "ta malde" včasih vredne svojega denarja, ampak, kar tako, pa brez veze pa ni toliko vicev o taščah a ne?user posted image
Hec na stran, tudi moja tašča je ena tistih "zlobnih" tašč. Moja ima štiri "ta mlade", pa se z nobenim ne razume, sedaj pa vprašam, ali je lahko, da smo vsi štirje tako slabi, ali je pa z njo kaj narobe? Aja, pa tudi njeni štirje otroci se ne razumejo z njo.user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 10:00:39   
Anonimen
Ne vem no, ampak ko prebiram poste na temo tašča večkrat naletim na grde izraze s kakšnimi nazivate tašče. Jaz sem se od svoje distancirala, ker sem spoznala, da me nikoli ne bo sprejela, saj nisem tisto kar je pričakovala za svojega sina.Vendar nikoli, res nikoli ne bi zanjo govorila, da je krava in podobno.Tudi, če se preveč ne razumeva, jo spoštujem kot mater mojega moža.Nikoli se z njo nisem kregala, ampak sem enastavno postavila meje, ki jih prej nisem imela.
Če tako negativno misliš o neki osebi, verjemi, da ona to začuti. Vrača ti pa tako, da te prizadane tam, kjer si najbolj ranljiva.Malo spoštovanja ne bi bilo odveč.

(odgovor članu mama76)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 10:01:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Jaz pa mislim, da bi bilo bolj "za bruhat", da se izrazim po tvoje, če na pogreb ne bi prišla.


Ja, to pa tudi jaz tako mislim. Pa tudi, če otrok ne povabi k sebi za njihov RD, da jim čestita in da darila, ni lepo. Če je to tako, seveda. Ni treba, da hodi k tebi, če sta skregani, to tudi jaz ne bi, ampak lahko z otroki stopi v stik preko očeta. Vsaj takrat.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 10:05:22   
daddy
  Marogica, povsem delim tvoje mnenje s tabo. Isto se mi zdi, da če na pogreb ne bi prišla, bi bilo pa to narobe - češ, glej, kako grda je, še na pogreb ne pride .... skratka, tole je bolj v stilu "ni pomembno kakšna tašča je, samo da izpade zlobna".
   

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 10:12:46   
srki
Tudi jaz sem mnenja, kot Marogica.

Njena stvar, če je prišla na pogreb dedka in če ne vošči svojim vnukom.

A s tvojimi starši se pa dobro razume?

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Groza ta tašča...
2.9.2007 20:31:02   
tanikaa
Ta s taščami pa se ne bo nikoli končala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Groza ta tašča...
3.9.2007 10:54:51   
mojamura
saj te razumem mama76, tudi jaz sem bila jezna, kaj jezna besna na svojo taščo (pa ne bom zdaj razlagala zakaj)....pa sem se je izogibala enih par dni. vmes smo šli na obisk k mojim in sve z mojo mamo prišle v eno debato, pa mi je v eni zadevi dejala podobno kot tašča....in glej ga zlomka, na svojo mamo nisem bila besna, na taščo pa. takrat sem se zamislila sama nad sabo. Videla sem da tudi jaz marsikdaj stvar razumem, kot zlobno in škodoželjno, čeprav to ni. taščo sedaj poskušam gledati iz drugega zornega kota in vsakič, če reče kaj takega, da me zbode, če ne morem kontrolirat svojih čustev se v tistem trenutku raje umaknem in lepo v miru, ko se ohladim seveda, premislim, kaj je v bistvu s tem želela. Seveda pa včasih reče tudi kaj takega da je totalno nesmiselno, ampak jaz sem se odločila, da se s tem ne bom obremenjevala, ker mi tega ni treba. Konec koncev tudi sama nisem idealna.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Groza ta tašča...
3.9.2007 11:29:13   
NevenkaP
Jah, tako je pri teh temah.  "kukr se obrneš maš rit odzad". Ta pregovor mi je všeč. Ker je prišla ni prav, če ne bi prišla bi bilo vse narobe. Ponavadi je fino slišat obe plati medalje.
Ma ne morem verjet, vse snahe so taka špica, tašče pa zmaji, to tko bit more ne, po moje.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Groza ta tašča...
3.9.2007 22:02:44   
Anonimen
Meni greste pa res precej na živce s temi taščami. Naj omenim, da jaz svoje tašče na začetku sploh nisem marala, AMPAK nikoli je nisem žalila. Sedaj, ko sem sama mama, razumem vse, razumem njihov ščit do sinov in sedaj jo prav rada obiščem.

Malo se zamislite, drage RR-jevke, bognedaj, da bi vaše snahe vas žalile. Poleg tega pa : tašče so rodile naše partnerje, spoštovati jih je treba. Verjemite, naše drage boli to, čeprav nekateri tega ne pokažejo.

Pa kako bi bilo vam, da vaš partner na forumu žali vaše mame, očete? Ne bi vam bilo lepo a ne.

Madona, na živce mi greste, resno!!! user posted image user posted image user posted image Bogve, kakšni angelčki ste vi user posted image user posted image

(odgovor članu NevenkaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Groza ta tašča...
4.9.2007 10:50:06   
mojamura
bi živela s svojo taščo?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Groza ta tašča...
4.9.2007 10:56:11   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

bi živela s svojo taščo?


Če ti lahk jaz odgovorim - ne, ne bi. Ampak tudi s svojimi starši ne bi, niti z nikomer drugim pod isto streho. In s tem sem razčistil čisto na začetku najine zveze. In ja, s taščo ( tudi tastom seveda ) se razumemo normalno.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Groza ta tašča...
4.9.2007 10:58:05   
Julija08
Uf, ko berem sem ful vesela, ker jaz nimam niti tašče, niti tasta (sta oba pokojna).

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?